Tiko Stream sayesinde Tikobahis'e üye olun 20 TL Deneme Bonusu Kazanın ! Hemen Üye Ol×
logo
25 Eylül 2018 Salı 11:41:39
futbol
11:30PSS Sleman - Kalteng Putra FCCanlı
futbol
11:30Persika Karawang - Persibat BatangCanlı
tenis
11:15Mona Barthel - Nigina AbduraimovaCanlı
tenis
11:15Guarachi/Kravchuk - Adamczak/MooreCanlı
basketbol
11:00Perpetual Altas Üniversitesi - Heavy Bombers Jose Rizal ÜniversitesiCanlı
tenis
11:00Klein/Puodziunas - Court/CrnokrakCanlı
tenis
10:45Karolina Pliskova - Qiang WangCanlı
tenis
10:45Barbora Zahlavova Strycova - Daria GavrilovaCanlı
tenis
10:45Evgeniya Rodina - Magdalena FrechCanlı
tenis
10:45Kiki Bertens - Anastasia PavlyuchenkovaCanlı
futbol
10:30Arvis - Selenge PressCanlı
tenis
10:30Garbine Muguruza - Viktorija GolubicCanlı
futbol
10:06Malang Muhammadiyah Üniversitesi - Jakarta Muhammadiyah ÜniversitesiCanlı
tenis
11:40Marrero/Seppi - Wu/Lee
tenis
11:40Darya Kasatkina - Xiyu Wang
tenis
11:40Sutjiadi/Tjandramulia - Brescia/Sema
diğer
12:00Chunichi Dragons - Tokyo Yakult Swallows
diğer
12:00Hiroshima Toyo Carp - Yokohama DeNA BayStars
diğer
12:00Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions
diğer
12:00Orix Buffaloes - Fukuoka SoftBank Hawks
futbol
12:00Patha Charka - West Bengal
futbol
12:00FCI - George Telegraph S.C.
futbol
12:00Techno Aryan F.C. - Peerless SC
basketbol
12:00Rethymno Cretan Kings - Hapoel Jerusalem B.C.
tenis
12:00Alex De Minaur - Yuichi Sugita
tenis
12:00Lukas Lacko - Mackenzie Mcdonald
tenis
12:00Gael Monfils - Lloyd Harris
tenis
12:00Yannick Maden - Kenny de Schepper
tenis
12:00Maria Fernanda Morales - Giulia Carbonaro
tenis
12:00Bojana Klincov - Andrijana Stoilkovic
tenis
12:00Jacqueline Cabaj Awad - Nadia Rawson
tenis
12:00Aidan Mchugh - Edward Hubner
tenis
12:00George Houghton - Cameron Green
tenis
12:00Luke Johnson - Tiran Sanghera
tenis
12:00Christopher O'Connell - Nikolas Sanchez Izquierdo
tenis
12:00Claudio Fortuna - Koray Kırcı
tenis
12:00Vladislav Melnic - Marco Miceli
tenis
12:00Mark Whitehouse - James Story
tenis
12:00Oleg Besednikov - Muhammet Furkan Guldas
tenis
12:00Georgina Garcia-Perez - Anne Schaefer
tenis
12:00Cagla Buyukakcay - Nina Stojanovic
tenis
12:00Rebecca Sramkova - Veronica Cepede Royg
tenis
12:00Maxime Tchoutakian - Jonas Merckx
tenis
12:00Riccardo Maiga - Martim Leote Prata
tenis
12:00Ayla Aksu - Nathaly Kurata
tenis
12:00Lou Brouleau - Myrtille Georges
tenis
12:00Valeriya Yushchenko - Bianca Behulova
tenis
12:00Van Der Hoek/Pirazhenka - Burel/Leonard
tenis
12:00Silva/Terziyska - Lene/Tholey
futbol
12:30Kitchee SC - Eastern Sports Club
tenis
12:30Marcos Baghdatis - Malek Jaziri
tenis
12:30Mattek-Sands/Hsieh - Kato/Ninomiya
tenis
12:30Begu/Olaru - Blinkova/Stollar
tenis
12:30Zvonareva/Kozlova - Amanmuradova/Bouchard
tenis
12:30Daria Kuczer - Dagmar Dudlakova
tenis
12:30Ivana Sebestova - Monika Svobodova
tenis
12:30Laetitia Pulchartova - Nika Radisic
tenis
12:30Nikitina/Paulenka - Dmitrieva/Nefedova
tenis
12:30Anna Maria Procacci - Vasiliki Karvouni
tenis
12:30Aoyama/Morozova - Ostapenko/Sabalenka
futbol
12:45Rangdajied United F.C. - MLP
diğer
13:00VC Pavlodar II - Aktöbe
futbol
13:00FC Dynamo Barnaul - Orenburg
futbol
13:001461 Trabzon - Tuzlaspor
futbol
13:0024Erzincanspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
basketbol
13:00Yalova Group Belediye Spor - İstanbul Teknik Üniversitesi B.K.
tenis
13:00Elmar Ejupovic - Theo Schneider
tenis
13:00Anastasia Vdovenco - Katsiaryna Skachkova
tenis
13:00Balaba/Poduraeva - Bokova/Hlahola
tenis
13:00Viktor Durasovic - Alvaro Lopez San Martin
tenis
13:00Hadir Kilani - Lisa Pigato
tenis
13:00Josephine Boualem - Daria Kazantseva
tenis
13:00Ivonne Juric - Giulia Brighi
tenis
13:00Gijs Brouwer - Hugo Gaston
tenis
13:00Olga Terletska - Viktoriya Kanapatskaya
tenis
13:00Yuichiro Inui - Alban Meuffels
tenis
13:00Carlos Lopez Montagud - Javier Barranco Cosano
tenis
13:00Robert Strombachs - Petr Arkhipov
tenis
13:00Ivan Liutarevich - Kai Wehnelt
tenis
13:00Maxence Beauge - Ronan Joncour
tenis
13:00Kucerova/Pospisilova - Kubanova/Sevcikova
tenis
13:00Velcea/Petrovicka - Abouelsaad/Badawi
tenis
13:00Al-hussein Abdel Aziz/Ureke - Karregat/Melgers
tenis
13:00Ilinca/Chilakalapudi - Ahmed/Fouad
tenis
13:00Vikhryanova/Piludu - Mahmoud/Khalil
tenis
13:00Mariam Bolkvadze - Mirjam Bjorklund
tenis
13:00Monika Kilnarova - Pei-Chi Lee
tenis
13:00Shalimar Talbi - Dalila Spiteri
tenis
13:01Sergio Martos Gornes - Alexander Zhurbin
futbol
13:30Shandong Luneng Taishan - Dalian Yifang
futbol
13:30Hapoel Asi Gilboa F.C. - SC Haifa Robbie Shapiro
basketbol
13:30Selçuklu Belediyespor - Socar Petkimspor
tenis
13:30Andy Murray - Zhizhen Zhang
tenis
13:30Mikhail Kukushkin - Tennys Sandgren
tenis
13:30Taro Daniel - Tatsuma Ito
tenis
13:30González/Qureshi - Klahn/Fritz
tenis
13:30Linda Prenkovic - Jacqueline Nylander Altelius
tenis
13:30Irina Cantos Siemers - Ines Benito
tenis
13:30Manuel Guinard - Brandon Murphy
tenis
13:30Neil Pauffley - Elliott Farmer
tenis
13:30Mason Recci - Michael Shaw
tenis
13:30Pedro Araujo - Rafael Mazon-Hernandez
tenis
13:30Pedro Gabriel Rodrigues - Niels Desein
tenis
13:30Tiago Cacao - Luis Faria
tenis
13:30Constant Lestienne - Tim Van Rijthoven
tenis
13:30Guiomar Maristany Zuleta De Reales - Ysaline Bonaventure
tenis
13:30Renata Zarazua - Irina Khromacheva
tenis
13:30Tamara Korpatsch - Harmony Tan
tenis
13:30Emily Appleton - Leonie Kung
diğer
13:35Lamigo Monkeys - Uni-7-Eleven Lions
tenis
14:00Bertens/Flipkens - Kichenok/Srebotnik
tenis
14:00Hradecka/Makarova - Wang/Jiang
tenis
14:00Dabrowski/Xu - Gavrilova/Zheng
tenis
14:00George Loffhagen - Lukas Ollert
tenis
14:00Karl Friberg - Otto Virtanen
tenis
14:00Battaglino/Roncalli - Dawani/Moundir
tenis
14:00Prevosto/Ceppellini - Bertuccioli/Calvano
tenis
14:00Kivattsev/Myagkov - Aksu/Turker
tenis
14:00Vanneste/Nagy - Bonadio/Speziali
tenis
14:00Akiyama/Ovcharenko - Casteleyn/Paykoc
tenis
14:00Negoita/Tutunaru - Sezer/Anil
tenis
14:00Ekdahl/Saitoglu - Kuprina/Radakovic
tenis
14:00Michalitsch/Türkmen - Aponasenko/Daniilidou
tenis
14:00Molinaro/Jablonovska - Markova/Pantuckova
tenis
14:00Tomanova/Hrabalova - Laboutkova/Hajkova
tenis
14:00Koci/Pektorova - Gadient/Husak
tenis
14:00Berberovic/Pulchartova - Sebestova/Hindova
tenis
14:00Silvia Soler Espinosa - Başak Eraydın
tenis
14:00Babic/Milenkovic - Peckl/Traversi
tenis
14:00Roemer/Ezzat - Vig/Mane
futbol
14:00Erzin Belediyespor - Ümraniyespor
futbol
14:00Ulaanbaatar City - Khangarid Klub
futbol
14:00Maccabi Ironi Kiryat Ata F.C. - Hapoel Kaukab
futbol
14:30Diyarbakırspor - Samsunspor
futbol
14:30Yeni Altındağ Belediyespor - Manisaspor
tenis
14:30Caroline Garcia - Katerina Siniakova
tenis
14:30Bopanna/Sriram Balaji - Peralta/Ceballos
tenis
14:30Dominik Langmajer - Boris Fassbender
tenis
14:30Sami Reinwein - Damien Boulangeot
tenis
14:30Anna Popescu - Katja Milas
tenis
14:30Dimitriy Voronin - Keivon Tabrizi
tenis
14:30Maxim Krapivin - Patrik Hartmeier
tenis
14:30Zhytelna/Lysykh - Wira/Novak
tenis
14:30Crescenzi/Chehoudi - Aubuchon/Jansen Figueras
tenis
14:30Matteo Arnaldi - Sylvester Emmanuel
tenis
14:30Ana Vrljic - Katarzyna Piter
tenis
14:30Simona Waltert - Berfu Cengiz
tenis
14:30Valeria Savinykh - Katarzyna Kawa
futbol
14:45Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
15:00Bozüyük Vitraspor - Denizlispor
futbol
15:00Kırklarelispor - Utaş Uşakspor
futbol
15:00Maltepespor - Menemen Belediyespor
futbol
15:00Manisa BBSK - Keçiörengücü Ankara
futbol
15:00Nazilli Belediyespor - Tokatspor
futbol
15:00Pendikspor - Altınordu
futbol
15:00Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Herzliya F.C.
futbol
15:00Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha - FC Beitar Nahariya
tenis
15:00Fernando Verdasco - Jason Jung
tenis
15:00Giulio Zeppieri - Omar Giacalone
tenis
15:00Benjamin Rosen - Florian Fallert
tenis
15:00Mateo Nicolas Martinez - Bruno Sant'Anna
tenis
15:00Sandro Ehrat - Mirko Cutuli
tenis
15:00Antonio Massara - Tim Heger
tenis
15:00Eduard Esteve Lobato - Carlos Boluda-Purkiss
tenis
15:00Anton Matusevich - Sean Hodkin
tenis
15:00Roy Smith - Jake Hersey
tenis
15:00Adam Jones - Ryan Peniston
tenis
15:00Sizya Ernest Kivanda - Finn Bass
tenis
15:00Miljan Zekic - Maxime Chazal
tenis
15:00Ganna Poznikhirenko - Elisabetta Cocciaretto
tenis
15:00Rafael Izquierdo Luque - Miguel Semedo
tenis
15:00Quim Sorni Chavarria - Marc Giner
tenis
15:00Raul Brancaccio - Nikita Tatyanin
tenis
15:00Jaume Pla Malfeito - Pol Toledo Bague
tenis
15:00Pellicano/Wallace - Ormaechea/Ce
tenis
15:00Kathinka Von Deichmann - Maryna Zanevska
basketbol
15:15Bursaspor - Manisa Belediye
diğer
15:30Esil SK - Kaysar
futbol
15:30Siracusa - Paganese Calcio 1926
futbol
15:30Beitar Kfar Saba F.C. - Holon Yermiyahu
futbol
15:30Maccabi Yafo Kabilyo FC - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
futbol
15:30Hapoel Azur - MS Kfar Qasim
futbol
15:30Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Maccabi Tzur Shalom FC
futbol
15:30Hapoel Ironi Hod HaSharon - Shimshon Tel Aviv
futbol
15:30Hapoel Ramot Menashe Meggido - MS Daburiya Osama
futbol
15:30FC Ironi Modiin - MS Dimona
tenis
15:30Christopher Heyman - Filip Bergevi
tenis
15:30Dominik Boehler - Joshua Paris
tenis
15:30Chaukulkar/Cheruku - Peranamallur/Chilakalapudi
tenis
15:30Paula Badosa Gibert - Tereza Mrdeza
tenis
15:30Webley-Smith/Gray - Adler/Sireix
tenis
15:30Georges/Lechemia - Bencheikh/Mansouri
tenis
15:30Kurata/Piai - Arcangioli/Reix
basketbol
15:45Ormanspor - Karesi
futbol
16:00Perak - PKNS F.C.
futbol
16:00Ubuntu Cape Town - Stellenbosch
futbol
16:00Greenock Morton II - Celtic II
futbol
16:00FC Voluntari - FC Botoșani
futbol
16:00Atletik Kuklen - PFC Levski Sofia
futbol
16:00Botev Galabovo - FC Vitosha Bistritsa
futbol
16:00Kariana Erden - Septemvri Sofia
futbol
16:00PFC Hebar Pazardzhik - PFC Beroe Stara Zagora
futbol
16:00PFC Dobrudzha Dobrich - PFC Lokomotiv Sofia
futbol
16:00Pomorie - PFC Lokomotiv Plovdiv
futbol
16:00FC Strumska Slava - Tsarsko Selo Sofia
futbol
16:00FK Kruoja Pakruojis - Koralas Klaipeda
futbol
16:00ŁKS Łódź - Lech Poznań
futbol
16:00Slack Swietochlowice - Arka Gdynia
futbol
16:00C. A. Cerro II - Racing Club de Montevideo II
futbol
16:00KMC - Lipuli
futbol
16:00Bristol Rovers II - Luton II
tenis
16:00Simona Halep - Dominika Cibulková
tenis
16:00Clement Tabur - Sora Fukuda
tenis
16:00Niklas Schell - Pierre Delage
tenis
16:00Hady Habib - Wilson Leite
tenis
16:00Mykyta Mashtakov - Karim-Mohamed Maamoun
tenis
16:00Haig Davidian - Maxime Mora
tenis
16:00Azevedo Pereira E Oliveira/Lock - Batalla Diez/Dell'elba
tenis
16:00Albertoni/Felline - Issajenko/Chien
tenis
16:00Tak Khunn Wang - Serhiy Stakhovsky
tenis
16:00Colombo/Pastorino - Stewart/Westby
tenis
16:00Bouzgarrou/Kozyreva - Viglianisi/Dell'Edera
tenis
16:00Victoria Bosio - Dasha Ivanova
futbol
16:25Ajman Club - Al jazira
futbol
16:30HNK Vukovar '91 - NK Zadar
futbol
16:30NK Udarnik Kurilovec - NK Slaven Belupo
futbol
16:30Tirespor 1922 - Sivas Dört Eylül Belediye Spor
futbol
16:30FC Csikszereda Miercurea Ciuc - Energeticianul
futbol
16:30FK Bregalnica Štip - KK Kozuv Gevgelija
futbol
16:30Plačkovica - FK Borec
futbol
16:30FK Gostivar - FK Teteks
futbol
16:30FK Skopje - Genc Kalemler
futbol
16:30FK Vardar Negotino - Partizan Obrsani
futbol
16:30Korabi - FK Goblen
futbol
16:30Labunishta - Struga Trim & Lum
futbol
16:30Sorwathe - Pepiniere
futbol
16:30Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
futbol
16:30Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
futbol
16:30Apollon Paralimniou - Trikala
futbol
16:30Volos NFC - Apollon Larissa
futbol
16:30Ierapetras - Kissamikos F.C
futbol
16:30Electric Veng - Chanmari FC
tenis
16:30Marko Miladinovic - Federico Iannaccone
tenis
16:30Maria Masini - Nuria Brancaccio
tenis
16:30Noelia Bouzo Zanotti - Ana Lantigua De La Nuez
tenis
16:30Qian Nan Feng - Ghizlane El Amrani Tchaha
tenis
16:30Della Tommasina/Fonio - Rajski/Harris
tenis
16:30Ingarao/Narcisi - Weiss/Dagnino
tenis
16:30Jonathan Binding - Ryan Nijboer
tenis
16:30Robert Carter - Isaac Stoute
tenis
16:30Alexis Canter - Harry Lazell
tenis
16:30Daniel Martin - Simonas Zukauskas
tenis
16:30Stefania Rubini - Federica Di Sarra
tenis
16:30Carson Branstine - Lena Rueffer
tenis
16:30Gaia Sanesi - Chiara Scholl
tenis
16:30Emil Ruusuvuori - Zdenek Kolar
tenis
16:30Weissborn/Maden - Junaid/Raja
tenis
16:30Irina Maria Bara - Martina Di Giuseppe
tenis
16:30Katarina Zavatska - Martina Trevisan
tenis
16:35Despina Papamichail - Chloe Compson
futbol
17:00SV Leobendorf - Rheindorf Altach
futbol
17:00TVD Slavicin - FC Fastav Zlín
futbol
17:00MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav
futbol
17:00FK Baník Sokolov - Banik Ostrava
futbol
17:00PFC Litex Lovech - FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
17:00Polonia Glubczyce - Chrobry Głogów
futbol
17:00Club Atlético Atenas II - Danubio F.C. II
tenis
17:00Antoine Bellier - Linus Frost
tenis
17:00Benjamin Dhoe - George Botezan
tenis
17:00Jonathan Stenberg - Jonathan Mridha
tenis
17:00Leonardo Aboian - Sergio Luis Hernandez Ramirez
tenis
17:00Mathias Zukas - Mauricio Alejandro Arraya Avila
tenis
17:00Carina Witthöft - Jasmine Paolini
tenis
17:00González/Appleton - Yerolymos/Tan
futbol
17:30Ledøje-Smørum Fodbold - Hobro IK
futbol
17:30NK Opatija - NK Ponikve
tenis
17:30Dan Added - Hugo Schott
tenis
17:30Luka Pavlovic - Paul Cayre
tenis
17:30Bertimon/Every - Geurts/Ejupovic
tenis
17:30Fabien Reboul - Vullnet Tashi
tenis
17:30Kevin Chahoud - Alexandre Muller
tenis
17:30Sabit Suntic - Brandon Perez
tenis
17:30Kelly Williford - Katrina Scott
tenis
17:30Lucia Marzal Martinez - Nadja Gilchrist
tenis
17:30Rasheeda Mcadoo - Rebeca Pereira
tenis
17:35Michaela Bayerlova - Guillermina Naya
diğer
18:00Sokol Brno Komin B - Sokol Brno Julianow
futbol
18:00FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
18:00Amsterdam - SC Telstar
futbol
18:00FK Atlantas Klaipėda - FK Palanga
futbol
18:00Maccabi Herzliya F.C. - Hapoel Kfar Shalem
tenis
18:00Andre Ku Meza - Alan Postay
tenis
18:00Fabrizio Ornago - Duilio Beretta
tenis
18:00Joao Ferreira - Mariano Kestelboim
tenis
18:00Prenkovic/Chantraine - Cantos Siemers/Payola
tenis
18:00Galoppini/Santanna - Giovannini/Giovannini
tenis
18:00Andaloro/Maggioli - Fallert/Ehrat
tenis
18:00Albert Roglan - Franco Emanuel Egea
tenis
18:00Rayane Roumane - Dragos Dima
tenis
18:00Houghton/Shaw - Sanghera/Whitehouse
tenis
18:00Johnson/Murphy - Mchugh/Story
tenis
18:00Kivanda/Harwood - Dhokia/Murgett
tenis
18:00Elitsa Kostova - Jule Niemeier
tenis
18:00Martina Spigarelli - Federica Rossi
tenis
18:00Susan Bandecchi - Deborah Chiesa
tenis
18:00Ylena In-Albon - Francesca Jones
tenis
18:00Begemann/Eysseric - A. Behar/Lopez-Perez
futbol
18:15Al Nahdha - Al Najoom
futbol
18:15Al Jeel Club - Al-Ta'ee
diğer
18:30MFF Prag B - Dobeska A
futbol
18:30SV Straelen - SV Lippstadt 08
futbol
18:30BB Erzurumspor - Ankara Demirspor
futbol
18:30Bahreyn - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:30Busaiteen Club - Al Ittifaq Maqaba
futbol
18:30Al-Shoalah - Al Khaleej Khor Fakkan
futbol
18:30FK Dainava Alytus - NFA Kaunas
futbol
18:30FC Sumy - FC Karpaty Lviv
futbol
18:30Chojniczanka Chojnice - Legia Warsaw
futbol
18:30Beitar Ashdod - Hapoel Ironi Gedera
basketbol
18:30Lokoko Bisons - UU-Korihait Uusikaupunki
tenis
18:30Konecny/Loffhagen - Wong/Yeung
tenis
18:30Virtanen/Taylor - Boehler/Ollert
tenis
18:30Fatma Al-Nabhani - Elsa Jacquemot
futbol
18:45Sportul Snagov - CS Universitatea Craiova
futbol
19:00ASK/BSC Bruck Leitha - Avusturya Lustenau
futbol
19:00Al Wasl FC - Emirates Cultural Sport Club
futbol
19:00FC Nitra - FK AS Trenčín
futbol
19:00ASU Poli Timisoara - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
19:00FC Levadia Tallinn - FC Flora Tallinn
futbol
19:00JK Narva Trans - Jõgeva SK Noorus-96
futbol
19:00Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion
futbol
19:00Zebbug Rangers F.C. - Saint Lucia
futbol
19:00PFC Montana - PFC CSKA Sofia
futbol
19:00Asteras Tripolis - Apollon Smyrni
futbol
19:00Ironi Nesher - Hapoel Shfaram
futbol
19:00Maccabi Yavne F.C. - F.C. Ashdod
basketbol
19:00BC Levski Sofia - Kauhajoen Karhu
basketbol
19:00BC Nizhny Novgorod - Aris Thessaloniki
tenis
19:00Damiens/Fassbender - Nouza/Reinwein
tenis
19:00Olaso/Samper-Montana - Kravchenko/Mashtakov
tenis
19:00Slaibi/Fakih - Kopriva/Pospisil
tenis
19:00Maxime Janvier - Ugo Humbert
tenis
19:00Bianca Turati - Alice Garcia
tenis
19:00Allura Zamarripa - Salome Devidze
futbol
19:30Werder Вremen - Hertha BSC
futbol
19:30RKC Waalwijk - NAC Breda
futbol
19:30VfL Bochum - Dynamo Dresden
futbol
19:30SV Darmstadt 98 - Arminia Вielefeld
futbol
19:301. FC Köln - FC Ingolstadt 04
futbol
19:301. FC Union Berlin - Holstein Kiel
futbol
19:30Wolfsberger AC - SK Avusturya Klagenfurt
futbol
19:30Pogon - Stal Mielec
tenis
19:30Nick Hardt - Gonzalo Villanueva
tenis
19:30Preston Brown - Nicolas Mejia
tenis
19:30Skupski/Skupski - Bourcet/Robert
futbol
19:45Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
basketbol
19:45Ironi Nahariya - Hapoel Beersheba
futbol
20:00SV Wehen Wiesbaden - SG Sonnenhof Großaspach
futbol
20:00Würzburger Kickers - SV Meppen
futbol
20:00F.C. Hansa Rostock - SC Preußen Münster
futbol
20:00Sportfreunde Lotte - FC Carl Zeiss Jena
futbol
20:00Tabasalu JK Charma - Zenit Tallinn
futbol
20:00Lillestrom II - Skjetten
futbol
20:00Naxxar Lions F.C. - Zejtun Corinthians
futbol
20:00Békéscsaba 1912 Előre SE - Győri ETO
basketbol
20:00Polski Cukier SIDEn Toruń - Estudiantes
basketbol
20:00Stevnsgade BBK - Team FOG Næstved
tenis
20:00Luis Diego Chavez Villalpando - Matias Franco Descotte
tenis
20:00John-Patrick Smith - Pedro Martinez Portero
tenis
20:00Tommy Paul - Henri Laaksonen
tenis
20:00Brandon Holt - Steven Diez
tenis
20:00Mauricio Echazu - Nicolas Acevedo
tenis
20:00Andrea Bolla - Alexios Halebian
tenis
20:00Hayley Carter - Giuliana Olmos
tenis
20:00Robin Anderson - Kai-Chen Chang
tenis
20:00Maegan Manasse - Quinn Gleason
tenis
20:00George Goldhoff - Emilio Nava
tenis
20:00Michael Zhu - Alan Kohen
futbol
20:00AS Monaco FC - Angers SCO
futbol
20:00FC Nantes - OGC Nice
futbol
20:00Halmstads BK - Landskrona BoIS
futbol
20:00Mjøndalen IF - Aalesunds FK
futbol
20:00Deutschlandsberger SC - SC Wiener Neustadt
futbol
20:00TSV Hartberg - WSG Swarovski Wattens
futbol
20:00UVB Vöcklamarkt - SV Ried
futbol
20:00Örebro SK - IK Sirius Fotboll
futbol
20:00Kolding IF - Randers FC
futbol
20:00Borussia Dortmund II - 1 FC Cologne II
futbol
20:00SC Verl - Bonner SC
futbol
20:00Eintracht Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
futbol
20:20Ruch Chorzow - OKS Odra Opole
futbol
20:30SV Horn - SV Lafnitz
futbol
20:30SC Wiedenbrück 2000 - Fortuna Düsseldorf II
futbol
20:30FC Viktoria Köln - 1. Kaan-Marienborn
futbol
20:30Rot-Weiß Oberhausen - SV Rodinghausen
futbol
20:30Adana Demirspor - Orduspor
futbol
20:30FC Aarau - FC Schaffhausen
futbol
20:30VfB Ginsheim - Hessen Dreieich
futbol
20:30SC Waldgirmes - FSV Frankfurt
tenis
20:30Luca Vanni - Norbert Gombos
futbol
20:45Almere City FC - FC Dordrecht
futbol
20:45FC Den Bosch - Heracles Almelo
futbol
20:45Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
futbol
20:45DVS '33 Ermelo - Roda JC Kerkrade
futbol
20:45Helmond Sport - Fortuna Sittard
futbol
20:45Noordwijk - Sparta Rotterdam
futbol
20:45FC Rijnsburgse Boys - FC Oss
futbol
20:45SVV Scheveningen - SC Cambuur
futbol
20:45Voetbal Vereniging Sint Bavo - De Graafschap
futbol
20:45FC Volendam - Willem II
futbol
20:45RKVV Westlandia - VVV-Venlo
futbol
20:45Koninklijke HFC - Harkemase Boys
futbol
20:45SV Spakenburg - SV DFS
futbol
20:45ODIN '59 - FC Lisse
diğer
21:00Villa Clara - Ciego de Avila
diğer
21:00Isla de la Juventud - Cienfuegos
diğer
21:00Matanzas - Granma
diğer
21:00Pinar del Rio - Las Tunas
diğer
21:00Sancti Spíritus - Holguín
diğer
21:00Camagüey - Guantánamo
diğer
21:00Mayabeque - Santiago de Küba
futbol
21:00RCD Espanyol - SD Eibar
futbol
21:00Waasland-Beveren - KFC Mandel United
futbol
21:00K.A.S. Eupen - A.F.C. Tubize
futbol
21:00FC Chiasso - FC Rapperswil-Jona
futbol
21:00Servette FC - Kriens
futbol
21:00Grasshopper Club Zürich - FC Thun
futbol
21:00Kozakken Boys - Oranje Nassau Sneek
futbol
21:00Liverpool Montevideo II - Club Nacional de FutbolII
futbol
21:00Hvidovre IF II - Prespa
basketbol
21:00Champagne Chalons-Reims Basket - Fos Ouest Provence Basket
basketbol
21:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Sharks Antibes
basketbol
21:00JDA Dijon Bourgogne - Boulazac Basket Dordogne
basketbol
21:00Le Mans Sarthe Basket - Cholet Basket
basketbol
21:00Limoges CSP - BCM Gravelines
basketbol
21:00GasTerra Flames - Benetton Fribourg Olympic
basketbol
21:00ADA Blois Basket 41 - Orléans Loiret Basket
basketbol
21:00ALM Evreux Basket - Caen Basket Calvados
basketbol
21:00BC Orchies - SO Maritime Boulogne
basketbol
21:00Oviedo CB - Circulo Gijon
basketbol
21:00Brissac - Toulouse Basketball Club
basketbol
21:00Benidorm - Almansa
tenis
21:00Nicolas Bianchi - Arklon Huertas Del Pino
futbol
21:15Sirens F.C. - Qrendi
basketbol
21:15Laboral Kutxa - Alba Berlin
futbol
21:30FC Bayern Munich - FC Augsburg
futbol
21:30SC Freiburg - FC Schalke 04
futbol
21:30Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
21:30Sporting West Harelbeke - K.V. Kortrijk
futbol
21:30ACS Dacia Unirea Brăila - FC Dinamo București
futbol
21:30AS Bisceglie 1913 Don Uva APD - F.C. Casertana
futbol
21:30Virtus Francavilla - Rieti
futbol
21:30U.S. Catanzaro 1929 - US Vibonese Calcio
futbol
21:30Monopoli - Rende
futbol
21:30Trapani Calcio - Sicula Leonzio
futbol
21:30S.S. Juve Stabia - A.S.D. Potenza FC
futbol
21:30Airbus UK Broughton F.C. - Guilsfield
futbol
21:30Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
futbol
21:30Atromitos - PAS Giannina F.C.
basketbol
21:30Paris-Levallois Basket - Élan Chalon
basketbol
21:30Pallacanestro Cantù - Antwerp Giants
basketbol
21:30Olimpia Basket Pistoia - Pallacanestro Reggiana
tenis
21:30Christopher Eubanks - Roberto Quiroz
tenis
21:30Peter Polansky - Tom Fawcett
tenis
21:30Maxwell Mckennon - Trent Bryde
tenis
21:30Paul C. Oosterbaan - Aleksandre Bakshi
tenis
21:30Jessica Pegula - Louisa Chirico
tenis
21:35Beatriz Haddad Maia - Katherine Sebov
tenis
21:35Victoria Duval - Lauren Davis
tenis
21:35Madison Brengle - Ashley Kratzer
futbol
21:45Blackpool - Queens Park Rangers
futbol
21:45A.F.C. Bournemouth - Blackburn Rovers
futbol
21:45Burton Albion - Burnley
futbol
21:45Millwall - Fulham
futbol
21:45Oxford United - Manchester City
futbol
21:45Preston North End - Middlesbrough
futbol
21:45Wolverhampton Wanderers - Leicester City
futbol
21:45Wycombe Wanderers - Norwich City
futbol
21:45Excelsior - N.E.C.
futbol
21:45Hibernian - Aberdeen
futbol
21:45Ards F.C. - Glenavon F.C.
futbol
21:45Dungannon Swifts F.C. - Crusaders F.C.
futbol
21:45Coleraine F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
21:45Yeovil Town - Milton Keynes Dons
futbol
21:45Barnet - Havant & Waterlooville
futbol
21:45Aldershot Town - Maidstone United
futbol
21:45Barrow - Gateshead
futbol
21:45Braintree Town - Leyton Orient
futbol
21:45Chesterfield - Maidenhead United
futbol
21:45Halifax Town - Fylde
futbol
21:45Eastleigh - Boreham Wood
futbol
21:45Salford City F.C. - Hartlepool United
futbol
21:45Harrogate Town - Wrexham
futbol
21:45Ebbsfleet United - Bromley
futbol
21:45Sutton United - Dover Athletic
futbol
21:45Solihull Moors - Dagenham & Redbridge
futbol
21:45Gainsborough Trinity - North Ferriby United
futbol
21:45Mickleover Sports F.C. - Scarborough Athletic F.C.
futbol
21:45Stafford Rangers - Basford United FutbolClub
futbol
21:45Workington A.F.C. - Marine F.C.
futbol
21:45Grazer AK - SK Vorwärts Steyr
futbol
21:45Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. - Aberystwyth Town F.C.
futbol
21:45Cardiff Metropolitan University - Carmarthen Town A.F.C.
futbol
21:45Newtown A.F.C. - Pen-y-Bont FC
futbol
21:45Haverfordwest County A.F.C. - Goytre United F.C.
futbol
21:45Bamber Bridge F.C. - Cleethorpes Town
futbol
21:45Blyth Spartans A.F.C. - Nantwich Town F.C.
futbol
21:45Brightlingsea Regent F.C. - EGHAM TOWN FC
futbol
21:45Brackley Town - Nuneaton Town
futbol
21:45Coalville Town F.C. - Buxton F.C.
futbol
21:45Needham Market F.C. - Metropolitan Police F.C.
futbol
21:45Swindon Supermarine - Chippenham Town F.C
futbol
21:45Warrington Town F.C. - Consett AFC
futbol
21:45A.C. Pisa 1909 - A.S.D. Atletico Arezzo
futbol
21:45Didcot Town FC - Hitchin Town F.C.
futbol
21:45Grantham Town - St Ives Town
futbol
21:45Salisbury City - Weston-super-Mare
futbol
21:45AFC Sudbury - Bognor Regis Town F.C.
futbol
21:45Sholing F.C. - Slough Town F.C.
futbol
21:45Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
futbol
21:45East Kilbride II - Ayr United II
futbol
22:00Real Sociedad - Rayo Vallecano
futbol
22:00Manchester United - Derby County
futbol
22:00West Bromwich Albion - Crystal Palace
futbol
22:00Internazionale Milano - ACF Fiorentina
futbol
22:00Toulouse FC - AS Saint-Étienne
futbol
22:00Brescia Calcio - U.S. Città di Palermo
futbol
22:00A.S. Livorno Calcio - U.S. Lecce
futbol
22:00A.S. Cittadella - Benevento Calcio
futbol
22:00A.C. Perugia Calcio - Carpi F.C. 1909
futbol
22:00Hellas Verona F.C. - Spezia Calcio
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - F.C. Krotone
futbol
22:00U.S. Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
futbol
22:00Dundalk F.C. - Derry City F.C.
futbol
22:00Livingston II - Albion II
tenis
22:00Oscar Otte - Corentin Moutet
tenis
22:30Mejia/Hardt - Beretta/Tapia
futbol
23:00Atletico Madrid - SD Huesca
futbol
23:00Club Comerciantes Unidos - Sport Boys Warnes
tenis
23:00Marcelo Arevalo - Jordan Thompson
tenis
23:00Mikael Torpegaard - Maverick Banes
tenis
23:00Conner Huertas Del Pino - Mateus Alves
tenis
23:00Alexander Sarkissian - James Duckworth
tenis
23:05Marie Bouzkova - Danielle Lao
futbol
11:30PSS Sleman - Kalteng Putra FCCanlı
futbol
11:30Persika Karawang - Persibat BatangCanlı
futbol
10:30Arvis - Selenge PressCanlı
futbol
10:06Malang Muhammadiyah Üniversitesi - Jakarta Muhammadiyah ÜniversitesiCanlı
futbol
12:00Patha Charka - West Bengal
futbol
12:00FCI - George Telegraph S.C.
futbol
12:00Techno Aryan F.C. - Peerless SC
futbol
12:30Kitchee SC - Eastern Sports Club
futbol
12:45Rangdajied United F.C. - MLP
futbol
13:00FC Dynamo Barnaul - Orenburg
futbol
13:001461 Trabzon - Tuzlaspor
futbol
13:0024Erzincanspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
futbol
13:30Shandong Luneng Taishan - Dalian Yifang
futbol
13:30Hapoel Asi Gilboa F.C. - SC Haifa Robbie Shapiro
futbol
14:00Erzin Belediyespor - Ümraniyespor
futbol
14:00Ulaanbaatar City - Khangarid Klub
futbol
14:00Maccabi Ironi Kiryat Ata F.C. - Hapoel Kaukab
futbol
14:30Diyarbakırspor - Samsunspor
futbol
14:30Yeni Altındağ Belediyespor - Manisaspor
futbol
14:45Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
15:00Bozüyük Vitraspor - Denizlispor
futbol
15:00Kırklarelispor - Utaş Uşakspor
futbol
15:00Maltepespor - Menemen Belediyespor
futbol
15:00Manisa BBSK - Keçiörengücü Ankara
futbol
15:00Nazilli Belediyespor - Tokatspor
futbol
15:00Pendikspor - Altınordu
futbol
15:00Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Herzliya F.C.
futbol
15:00Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha - FC Beitar Nahariya
futbol
15:30Siracusa - Paganese Calcio 1926
futbol
15:30Beitar Kfar Saba F.C. - Holon Yermiyahu
futbol
15:30Maccabi Yafo Kabilyo FC - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
futbol
15:30Hapoel Azur - MS Kfar Qasim
futbol
15:30Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Maccabi Tzur Shalom FC
futbol
15:30Hapoel Ironi Hod HaSharon - Shimshon Tel Aviv
futbol
15:30Hapoel Ramot Menashe Meggido - MS Daburiya Osama
futbol
15:30FC Ironi Modiin - MS Dimona
futbol
16:00Perak - PKNS F.C.
futbol
16:00Ubuntu Cape Town - Stellenbosch
futbol
16:00Greenock Morton II - Celtic II
futbol
16:00FC Voluntari - FC Botoșani
futbol
16:00Atletik Kuklen - PFC Levski Sofia
futbol
16:00Botev Galabovo - FC Vitosha Bistritsa
futbol
16:00Kariana Erden - Septemvri Sofia
futbol
16:00PFC Hebar Pazardzhik - PFC Beroe Stara Zagora
futbol
16:00PFC Dobrudzha Dobrich - PFC Lokomotiv Sofia
futbol
16:00Pomorie - PFC Lokomotiv Plovdiv
futbol
16:00FC Strumska Slava - Tsarsko Selo Sofia
futbol
16:00FK Kruoja Pakruojis - Koralas Klaipeda
futbol
16:00ŁKS Łódź - Lech Poznań
futbol
16:00Slack Swietochlowice - Arka Gdynia
futbol
16:00C. A. Cerro II - Racing Club de Montevideo II
futbol
16:00KMC - Lipuli
futbol
16:00Bristol Rovers II - Luton II
futbol
16:25Ajman Club - Al jazira
futbol
16:30HNK Vukovar '91 - NK Zadar
futbol
16:30NK Udarnik Kurilovec - NK Slaven Belupo
futbol
16:30Tirespor 1922 - Sivas Dört Eylül Belediye Spor
futbol
16:30FC Csikszereda Miercurea Ciuc - Energeticianul
futbol
16:30FK Bregalnica Štip - KK Kozuv Gevgelija
futbol
16:30Plačkovica - FK Borec
futbol
16:30FK Gostivar - FK Teteks
futbol
16:30FK Skopje - Genc Kalemler
futbol
16:30FK Vardar Negotino - Partizan Obrsani
futbol
16:30Korabi - FK Goblen
futbol
16:30Labunishta - Struga Trim & Lum
futbol
16:30Sorwathe - Pepiniere
futbol
16:30Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
futbol
16:30Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
futbol
16:30Apollon Paralimniou - Trikala
futbol
16:30Volos NFC - Apollon Larissa
futbol
16:30Ierapetras - Kissamikos F.C
futbol
16:30Electric Veng - Chanmari FC
futbol
17:00SV Leobendorf - Rheindorf Altach
futbol
17:00TVD Slavicin - FC Fastav Zlín
futbol
17:00MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav
futbol
17:00FK Baník Sokolov - Banik Ostrava
futbol
17:00PFC Litex Lovech - FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
17:00Polonia Glubczyce - Chrobry Głogów
futbol
17:00Club Atlético Atenas II - Danubio F.C. II
futbol
17:30Ledøje-Smørum Fodbold - Hobro IK
futbol
17:30NK Opatija - NK Ponikve
futbol
18:00FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
18:00Amsterdam - SC Telstar
futbol
18:00FK Atlantas Klaipėda - FK Palanga
futbol
18:00Maccabi Herzliya F.C. - Hapoel Kfar Shalem
futbol
18:15Al Nahdha - Al Najoom
futbol
18:15Al Jeel Club - Al-Ta'ee
futbol
18:30SV Straelen - SV Lippstadt 08
futbol
18:30BB Erzurumspor - Ankara Demirspor
futbol
18:30Bahreyn - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:30Busaiteen Club - Al Ittifaq Maqaba
futbol
18:30Al-Shoalah - Al Khaleej Khor Fakkan
futbol
18:30FK Dainava Alytus - NFA Kaunas
futbol
18:30FC Sumy - FC Karpaty Lviv
futbol
18:30Chojniczanka Chojnice - Legia Warsaw
futbol
18:30Beitar Ashdod - Hapoel Ironi Gedera
futbol
18:45Sportul Snagov - CS Universitatea Craiova
futbol
19:00ASK/BSC Bruck Leitha - Avusturya Lustenau
futbol
19:00Al Wasl FC - Emirates Cultural Sport Club
futbol
19:00FC Nitra - FK AS Trenčín
futbol
19:00ASU Poli Timisoara - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
19:00FC Levadia Tallinn - FC Flora Tallinn
futbol
19:00JK Narva Trans - Jõgeva SK Noorus-96
futbol
19:00Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion
futbol
19:00Zebbug Rangers F.C. - Saint Lucia
futbol
19:00PFC Montana - PFC CSKA Sofia
futbol
19:00Asteras Tripolis - Apollon Smyrni
futbol
19:00Ironi Nesher - Hapoel Shfaram
futbol
19:00Maccabi Yavne F.C. - F.C. Ashdod
futbol
19:30Werder Вremen - Hertha BSC
futbol
19:30RKC Waalwijk - NAC Breda
futbol
19:30VfL Bochum - Dynamo Dresden
futbol
19:30SV Darmstadt 98 - Arminia Вielefeld
futbol
19:301. FC Köln - FC Ingolstadt 04
futbol
19:301. FC Union Berlin - Holstein Kiel
futbol
19:30Wolfsberger AC - SK Avusturya Klagenfurt
futbol
19:30Pogon - Stal Mielec
futbol
19:45Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
futbol
20:00SV Wehen Wiesbaden - SG Sonnenhof Großaspach
futbol
20:00Würzburger Kickers - SV Meppen
futbol
20:00F.C. Hansa Rostock - SC Preußen Münster
futbol
20:00Sportfreunde Lotte - FC Carl Zeiss Jena
futbol
20:00Tabasalu JK Charma - Zenit Tallinn
futbol
20:00Lillestrom II - Skjetten
futbol
20:00Naxxar Lions F.C. - Zejtun Corinthians
futbol
20:00Békéscsaba 1912 Előre SE - Győri ETO
futbol
20:00AS Monaco FC - Angers SCO
futbol
20:00FC Nantes - OGC Nice
futbol
20:00Halmstads BK - Landskrona BoIS
futbol
20:00Mjøndalen IF - Aalesunds FK
futbol
20:00Deutschlandsberger SC - SC Wiener Neustadt
futbol
20:00TSV Hartberg - WSG Swarovski Wattens
futbol
20:00UVB Vöcklamarkt - SV Ried
futbol
20:00Örebro SK - IK Sirius Fotboll
futbol
20:00Kolding IF - Randers FC
futbol
20:00Borussia Dortmund II - 1 FC Cologne II
futbol
20:00SC Verl - Bonner SC
futbol
20:00Eintracht Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
futbol
20:20Ruch Chorzow - OKS Odra Opole
futbol
20:30SV Horn - SV Lafnitz
futbol
20:30SC Wiedenbrück 2000 - Fortuna Düsseldorf II
futbol
20:30FC Viktoria Köln - 1. Kaan-Marienborn
futbol
20:30Rot-Weiß Oberhausen - SV Rodinghausen
futbol
20:30Adana Demirspor - Orduspor
futbol
20:30FC Aarau - FC Schaffhausen
futbol
20:30VfB Ginsheim - Hessen Dreieich
futbol
20:30SC Waldgirmes - FSV Frankfurt
futbol
20:45Almere City FC - FC Dordrecht
futbol
20:45FC Den Bosch - Heracles Almelo
futbol
20:45Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
futbol
20:45DVS '33 Ermelo - Roda JC Kerkrade
futbol
20:45Helmond Sport - Fortuna Sittard
futbol
20:45Noordwijk - Sparta Rotterdam
futbol
20:45FC Rijnsburgse Boys - FC Oss
futbol
20:45SVV Scheveningen - SC Cambuur
futbol
20:45Voetbal Vereniging Sint Bavo - De Graafschap
futbol
20:45FC Volendam - Willem II
futbol
20:45RKVV Westlandia - VVV-Venlo
futbol
20:45Koninklijke HFC - Harkemase Boys
futbol
20:45SV Spakenburg - SV DFS
futbol
20:45ODIN '59 - FC Lisse
futbol
21:00RCD Espanyol - SD Eibar
futbol
21:00Waasland-Beveren - KFC Mandel United
futbol
21:00K.A.S. Eupen - A.F.C. Tubize
futbol
21:00FC Chiasso - FC Rapperswil-Jona
futbol
21:00Servette FC - Kriens
futbol
21:00Grasshopper Club Zürich - FC Thun
futbol
21:00Kozakken Boys - Oranje Nassau Sneek
futbol
21:00Liverpool Montevideo II - Club Nacional de FutbolII
futbol
21:00Hvidovre IF II - Prespa
futbol
21:15Sirens F.C. - Qrendi
futbol
21:30FC Bayern Munich - FC Augsburg
futbol
21:30SC Freiburg - FC Schalke 04
futbol
21:30Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
21:30Sporting West Harelbeke - K.V. Kortrijk
futbol
21:30ACS Dacia Unirea Brăila - FC Dinamo București
futbol
21:30AS Bisceglie 1913 Don Uva APD - F.C. Casertana
futbol
21:30Virtus Francavilla - Rieti
futbol
21:30U.S. Catanzaro 1929 - US Vibonese Calcio
futbol
21:30Monopoli - Rende
futbol
21:30Trapani Calcio - Sicula Leonzio
futbol
21:30S.S. Juve Stabia - A.S.D. Potenza FC
futbol
21:30Airbus UK Broughton F.C. - Guilsfield
futbol
21:30Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
futbol
21:30Atromitos - PAS Giannina F.C.
futbol
21:45Blackpool - Queens Park Rangers
futbol
21:45A.F.C. Bournemouth - Blackburn Rovers
futbol
21:45Burton Albion - Burnley
futbol
21:45Millwall - Fulham
futbol
21:45Oxford United - Manchester City
futbol
21:45Preston North End - Middlesbrough
futbol
21:45Wolverhampton Wanderers - Leicester City
futbol
21:45Wycombe Wanderers - Norwich City
futbol
21:45Excelsior - N.E.C.
futbol
21:45Hibernian - Aberdeen
futbol
21:45Ards F.C. - Glenavon F.C.
futbol
21:45Dungannon Swifts F.C. - Crusaders F.C.
futbol
21:45Coleraine F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
21:45Yeovil Town - Milton Keynes Dons
futbol
21:45Barnet - Havant & Waterlooville
futbol
21:45Aldershot Town - Maidstone United
futbol
21:45Barrow - Gateshead
futbol
21:45Braintree Town - Leyton Orient
futbol
21:45Chesterfield - Maidenhead United
futbol
21:45Halifax Town - Fylde
futbol
21:45Eastleigh - Boreham Wood
futbol
21:45Salford City F.C. - Hartlepool United
futbol
21:45Harrogate Town - Wrexham
futbol
21:45Ebbsfleet United - Bromley
futbol
21:45Sutton United - Dover Athletic
futbol
21:45Solihull Moors - Dagenham & Redbridge
futbol
21:45Gainsborough Trinity - North Ferriby United
futbol
21:45Mickleover Sports F.C. - Scarborough Athletic F.C.
futbol
21:45Stafford Rangers - Basford United FutbolClub
futbol
21:45Workington A.F.C. - Marine F.C.
futbol
21:45Grazer AK - SK Vorwärts Steyr
futbol
21:45Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. - Aberystwyth Town F.C.
futbol
21:45Cardiff Metropolitan University - Carmarthen Town A.F.C.
futbol
21:45Newtown A.F.C. - Pen-y-Bont FC
futbol
21:45Haverfordwest County A.F.C. - Goytre United F.C.
futbol
21:45Bamber Bridge F.C. - Cleethorpes Town
futbol
21:45Blyth Spartans A.F.C. - Nantwich Town F.C.
futbol
21:45Brightlingsea Regent F.C. - EGHAM TOWN FC
futbol
21:45Brackley Town - Nuneaton Town
futbol
21:45Coalville Town F.C. - Buxton F.C.
futbol
21:45Needham Market F.C. - Metropolitan Police F.C.
futbol
21:45Swindon Supermarine - Chippenham Town F.C
futbol
21:45Warrington Town F.C. - Consett AFC
futbol
21:45A.C. Pisa 1909 - A.S.D. Atletico Arezzo
futbol
21:45Didcot Town FC - Hitchin Town F.C.
futbol
21:45Grantham Town - St Ives Town
futbol
21:45Salisbury City - Weston-super-Mare
futbol
21:45AFC Sudbury - Bognor Regis Town F.C.
futbol
21:45Sholing F.C. - Slough Town F.C.
futbol
21:45Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
futbol
21:45East Kilbride II - Ayr United II
futbol
22:00Real Sociedad - Rayo Vallecano
futbol
22:00Manchester United - Derby County
futbol
22:00West Bromwich Albion - Crystal Palace
futbol
22:00Internazionale Milano - ACF Fiorentina
futbol
22:00Toulouse FC - AS Saint-Étienne
futbol
22:00Brescia Calcio - U.S. Città di Palermo
futbol
22:00A.S. Livorno Calcio - U.S. Lecce
futbol
22:00A.S. Cittadella - Benevento Calcio
futbol
22:00A.C. Perugia Calcio - Carpi F.C. 1909
futbol
22:00Hellas Verona F.C. - Spezia Calcio
futbol
22:00Delfino Pescara 1936 - F.C. Krotone
futbol
22:00U.S. Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
futbol
22:00Dundalk F.C. - Derry City F.C.
futbol
22:00Livingston II - Albion II
futbol
23:00Atletico Madrid - SD Huesca
futbol
23:00Club Comerciantes Unidos - Sport Boys Warnes
tenis
11:15Mona Barthel - Nigina AbduraimovaCanlı
tenis
11:15Guarachi/Kravchuk - Adamczak/MooreCanlı
tenis
11:00Klein/Puodziunas - Court/CrnokrakCanlı
tenis
10:45Karolina Pliskova - Qiang WangCanlı
tenis
10:45Barbora Zahlavova Strycova - Daria GavrilovaCanlı
tenis
10:45Evgeniya Rodina - Magdalena FrechCanlı
tenis
10:45Kiki Bertens - Anastasia PavlyuchenkovaCanlı
tenis
10:30Garbine Muguruza - Viktorija GolubicCanlı
tenis
11:40Marrero/Seppi - Wu/Lee
tenis
11:40Darya Kasatkina - Xiyu Wang
tenis
11:40Sutjiadi/Tjandramulia - Brescia/Sema
tenis
12:00Alex De Minaur - Yuichi Sugita
tenis
12:00Lukas Lacko - Mackenzie Mcdonald
tenis
12:00Gael Monfils - Lloyd Harris
tenis
12:00Yannick Maden - Kenny de Schepper
tenis
12:00Maria Fernanda Morales - Giulia Carbonaro
tenis
12:00Bojana Klincov - Andrijana Stoilkovic
tenis
12:00Jacqueline Cabaj Awad - Nadia Rawson
tenis
12:00Aidan Mchugh - Edward Hubner
tenis
12:00George Houghton - Cameron Green
tenis
12:00Luke Johnson - Tiran Sanghera
tenis
12:00Christopher O'Connell - Nikolas Sanchez Izquierdo
tenis
12:00Claudio Fortuna - Koray Kırcı
tenis
12:00Vladislav Melnic - Marco Miceli
tenis
12:00Mark Whitehouse - James Story
tenis
12:00Oleg Besednikov - Muhammet Furkan Guldas
tenis
12:00Georgina Garcia-Perez - Anne Schaefer
tenis
12:00Cagla Buyukakcay - Nina Stojanovic
tenis
12:00Rebecca Sramkova - Veronica Cepede Royg
tenis
12:00Maxime Tchoutakian - Jonas Merckx
tenis
12:00Riccardo Maiga - Martim Leote Prata
tenis
12:00Ayla Aksu - Nathaly Kurata
tenis
12:00Lou Brouleau - Myrtille Georges
tenis
12:00Valeriya Yushchenko - Bianca Behulova
tenis
12:00Van Der Hoek/Pirazhenka - Burel/Leonard
tenis
12:00Silva/Terziyska - Lene/Tholey
tenis
12:30Marcos Baghdatis - Malek Jaziri
tenis
12:30Mattek-Sands/Hsieh - Kato/Ninomiya
tenis
12:30Begu/Olaru - Blinkova/Stollar
tenis
12:30Zvonareva/Kozlova - Amanmuradova/Bouchard
tenis
12:30Daria Kuczer - Dagmar Dudlakova
tenis
12:30Ivana Sebestova - Monika Svobodova
tenis
12:30Laetitia Pulchartova - Nika Radisic
tenis
12:30Nikitina/Paulenka - Dmitrieva/Nefedova
tenis
12:30Anna Maria Procacci - Vasiliki Karvouni
tenis
12:30Aoyama/Morozova - Ostapenko/Sabalenka
tenis
13:00Elmar Ejupovic - Theo Schneider
tenis
13:00Anastasia Vdovenco - Katsiaryna Skachkova
tenis
13:00Balaba/Poduraeva - Bokova/Hlahola
tenis
13:00Viktor Durasovic - Alvaro Lopez San Martin
tenis
13:00Hadir Kilani - Lisa Pigato
tenis
13:00Josephine Boualem - Daria Kazantseva
tenis
13:00Ivonne Juric - Giulia Brighi
tenis
13:00Gijs Brouwer - Hugo Gaston
tenis
13:00Olga Terletska - Viktoriya Kanapatskaya
tenis
13:00Yuichiro Inui - Alban Meuffels
tenis
13:00Carlos Lopez Montagud - Javier Barranco Cosano
tenis
13:00Robert Strombachs - Petr Arkhipov
tenis
13:00Ivan Liutarevich - Kai Wehnelt
tenis
13:00Maxence Beauge - Ronan Joncour
tenis
13:00Kucerova/Pospisilova - Kubanova/Sevcikova
tenis
13:00Velcea/Petrovicka - Abouelsaad/Badawi
tenis
13:00Al-hussein Abdel Aziz/Ureke - Karregat/Melgers
tenis
13:00Ilinca/Chilakalapudi - Ahmed/Fouad
tenis
13:00Vikhryanova/Piludu - Mahmoud/Khalil
tenis
13:00Mariam Bolkvadze - Mirjam Bjorklund
tenis
13:00Monika Kilnarova - Pei-Chi Lee
tenis
13:00Shalimar Talbi - Dalila Spiteri
tenis
13:01Sergio Martos Gornes - Alexander Zhurbin
tenis
13:30Andy Murray - Zhizhen Zhang
tenis
13:30Mikhail Kukushkin - Tennys Sandgren
tenis
13:30Taro Daniel - Tatsuma Ito
tenis
13:30González/Qureshi - Klahn/Fritz
tenis
13:30Linda Prenkovic - Jacqueline Nylander Altelius
tenis
13:30Irina Cantos Siemers - Ines Benito
tenis
13:30Manuel Guinard - Brandon Murphy
tenis
13:30Neil Pauffley - Elliott Farmer
tenis
13:30Mason Recci - Michael Shaw
tenis
13:30Pedro Araujo - Rafael Mazon-Hernandez
tenis
13:30Pedro Gabriel Rodrigues - Niels Desein
tenis
13:30Tiago Cacao - Luis Faria
tenis
13:30Constant Lestienne - Tim Van Rijthoven
tenis
13:30Guiomar Maristany Zuleta De Reales - Ysaline Bonaventure
tenis
13:30Renata Zarazua - Irina Khromacheva
tenis
13:30Tamara Korpatsch - Harmony Tan
tenis
13:30Emily Appleton - Leonie Kung
tenis
14:00Bertens/Flipkens - Kichenok/Srebotnik
tenis
14:00Hradecka/Makarova - Wang/Jiang
tenis
14:00Dabrowski/Xu - Gavrilova/Zheng
tenis
14:00George Loffhagen - Lukas Ollert
tenis
14:00Karl Friberg - Otto Virtanen
tenis
14:00Battaglino/Roncalli - Dawani/Moundir
tenis
14:00Prevosto/Ceppellini - Bertuccioli/Calvano
tenis
14:00Kivattsev/Myagkov - Aksu/Turker
tenis
14:00Vanneste/Nagy - Bonadio/Speziali
tenis
14:00Akiyama/Ovcharenko - Casteleyn/Paykoc
tenis
14:00Negoita/Tutunaru - Sezer/Anil
tenis
14:00Ekdahl/Saitoglu - Kuprina/Radakovic
tenis
14:00Michalitsch/Türkmen - Aponasenko/Daniilidou
tenis
14:00Molinaro/Jablonovska - Markova/Pantuckova
tenis
14:00Tomanova/Hrabalova - Laboutkova/Hajkova
tenis
14:00Koci/Pektorova - Gadient/Husak
tenis
14:00Berberovic/Pulchartova - Sebestova/Hindova
tenis
14:00Silvia Soler Espinosa - Başak Eraydın
tenis
14:00Babic/Milenkovic - Peckl/Traversi
tenis
14:00Roemer/Ezzat - Vig/Mane
tenis
14:30Caroline Garcia - Katerina Siniakova
tenis
14:30Bopanna/Sriram Balaji - Peralta/Ceballos
tenis
14:30Dominik Langmajer - Boris Fassbender
tenis
14:30Sami Reinwein - Damien Boulangeot
tenis
14:30Anna Popescu - Katja Milas
tenis
14:30Dimitriy Voronin - Keivon Tabrizi
tenis
14:30Maxim Krapivin - Patrik Hartmeier
tenis
14:30Zhytelna/Lysykh - Wira/Novak
tenis
14:30Crescenzi/Chehoudi - Aubuchon/Jansen Figueras
tenis
14:30Matteo Arnaldi - Sylvester Emmanuel
tenis
14:30Ana Vrljic - Katarzyna Piter
tenis
14:30Simona Waltert - Berfu Cengiz
tenis
14:30Valeria Savinykh - Katarzyna Kawa
tenis
15:00Fernando Verdasco - Jason Jung
tenis
15:00Giulio Zeppieri - Omar Giacalone
tenis
15:00Benjamin Rosen - Florian Fallert
tenis
15:00Mateo Nicolas Martinez - Bruno Sant'Anna
tenis
15:00Sandro Ehrat - Mirko Cutuli
tenis
15:00Antonio Massara - Tim Heger
tenis
15:00Eduard Esteve Lobato - Carlos Boluda-Purkiss
tenis
15:00Anton Matusevich - Sean Hodkin
tenis
15:00Roy Smith - Jake Hersey
tenis
15:00Adam Jones - Ryan Peniston
tenis
15:00Sizya Ernest Kivanda - Finn Bass
tenis
15:00Miljan Zekic - Maxime Chazal
tenis
15:00Ganna Poznikhirenko - Elisabetta Cocciaretto
tenis
15:00Rafael Izquierdo Luque - Miguel Semedo
tenis
15:00Quim Sorni Chavarria - Marc Giner
tenis
15:00Raul Brancaccio - Nikita Tatyanin
tenis
15:00Jaume Pla Malfeito - Pol Toledo Bague
tenis
15:00Pellicano/Wallace - Ormaechea/Ce
tenis
15:00Kathinka Von Deichmann - Maryna Zanevska
tenis
15:30Christopher Heyman - Filip Bergevi
tenis
15:30Dominik Boehler - Joshua Paris
tenis
15:30Chaukulkar/Cheruku - Peranamallur/Chilakalapudi
tenis
15:30Paula Badosa Gibert - Tereza Mrdeza
tenis
15:30Webley-Smith/Gray - Adler/Sireix
tenis
15:30Georges/Lechemia - Bencheikh/Mansouri
tenis
15:30Kurata/Piai - Arcangioli/Reix
tenis
16:00Simona Halep - Dominika Cibulková
tenis
16:00Clement Tabur - Sora Fukuda
tenis
16:00Niklas Schell - Pierre Delage
tenis
16:00Hady Habib - Wilson Leite
tenis
16:00Mykyta Mashtakov - Karim-Mohamed Maamoun
tenis
16:00Haig Davidian - Maxime Mora
tenis
16:00Azevedo Pereira E Oliveira/Lock - Batalla Diez/Dell'elba
tenis
16:00Albertoni/Felline - Issajenko/Chien
tenis
16:00Tak Khunn Wang - Serhiy Stakhovsky
tenis
16:00Colombo/Pastorino - Stewart/Westby
tenis
16:00Bouzgarrou/Kozyreva - Viglianisi/Dell'Edera
tenis
16:00Victoria Bosio - Dasha Ivanova
tenis
16:30Marko Miladinovic - Federico Iannaccone
tenis
16:30Maria Masini - Nuria Brancaccio
tenis
16:30Noelia Bouzo Zanotti - Ana Lantigua De La Nuez
tenis
16:30Qian Nan Feng - Ghizlane El Amrani Tchaha
tenis
16:30Della Tommasina/Fonio - Rajski/Harris
tenis
16:30Ingarao/Narcisi - Weiss/Dagnino
tenis
16:30Jonathan Binding - Ryan Nijboer
tenis
16:30Robert Carter - Isaac Stoute
tenis
16:30Alexis Canter - Harry Lazell
tenis
16:30Daniel Martin - Simonas Zukauskas
tenis
16:30Stefania Rubini - Federica Di Sarra
tenis
16:30Carson Branstine - Lena Rueffer
tenis
16:30Gaia Sanesi - Chiara Scholl
tenis
16:30Emil Ruusuvuori - Zdenek Kolar
tenis
16:30Weissborn/Maden - Junaid/Raja
tenis
16:30Irina Maria Bara - Martina Di Giuseppe
tenis
16:30Katarina Zavatska - Martina Trevisan
tenis
16:35Despina Papamichail - Chloe Compson
tenis
17:00Antoine Bellier - Linus Frost
tenis
17:00Benjamin Dhoe - George Botezan
tenis
17:00Jonathan Stenberg - Jonathan Mridha
tenis
17:00Leonardo Aboian - Sergio Luis Hernandez Ramirez
tenis
17:00Mathias Zukas - Mauricio Alejandro Arraya Avila
tenis
17:00Carina Witthöft - Jasmine Paolini
tenis
17:00González/Appleton - Yerolymos/Tan
tenis
17:30Dan Added - Hugo Schott
tenis
17:30Luka Pavlovic - Paul Cayre
tenis
17:30Bertimon/Every - Geurts/Ejupovic
tenis
17:30Fabien Reboul - Vullnet Tashi
tenis
17:30Kevin Chahoud - Alexandre Muller
tenis
17:30Sabit Suntic - Brandon Perez
tenis
17:30Kelly Williford - Katrina Scott
tenis
17:30Lucia Marzal Martinez - Nadja Gilchrist
tenis
17:30Rasheeda Mcadoo - Rebeca Pereira
tenis
17:35Michaela Bayerlova - Guillermina Naya
tenis
18:00Andre Ku Meza - Alan Postay
tenis
18:00Fabrizio Ornago - Duilio Beretta
tenis
18:00Joao Ferreira - Mariano Kestelboim
tenis
18:00Prenkovic/Chantraine - Cantos Siemers/Payola
tenis
18:00Galoppini/Santanna - Giovannini/Giovannini
tenis
18:00Andaloro/Maggioli - Fallert/Ehrat
tenis
18:00Albert Roglan - Franco Emanuel Egea
tenis
18:00Rayane Roumane - Dragos Dima
tenis
18:00Houghton/Shaw - Sanghera/Whitehouse
tenis
18:00Johnson/Murphy - Mchugh/Story
tenis
18:00Kivanda/Harwood - Dhokia/Murgett
tenis
18:00Elitsa Kostova - Jule Niemeier
tenis
18:00Martina Spigarelli - Federica Rossi
tenis
18:00Susan Bandecchi - Deborah Chiesa
tenis
18:00Ylena In-Albon - Francesca Jones
tenis
18:00Begemann/Eysseric - A. Behar/Lopez-Perez
tenis
18:30Konecny/Loffhagen - Wong/Yeung
tenis
18:30Virtanen/Taylor - Boehler/Ollert
tenis
18:30Fatma Al-Nabhani - Elsa Jacquemot
tenis
19:00Damiens/Fassbender - Nouza/Reinwein
tenis
19:00Olaso/Samper-Montana - Kravchenko/Mashtakov
tenis
19:00Slaibi/Fakih - Kopriva/Pospisil
tenis
19:00Maxime Janvier - Ugo Humbert
tenis
19:00Bianca Turati - Alice Garcia
tenis
19:00Allura Zamarripa - Salome Devidze
tenis
19:30Nick Hardt - Gonzalo Villanueva
tenis
19:30Preston Brown - Nicolas Mejia
tenis
19:30Skupski/Skupski - Bourcet/Robert
tenis
20:00Luis Diego Chavez Villalpando - Matias Franco Descotte
tenis
20:00John-Patrick Smith - Pedro Martinez Portero
tenis
20:00Tommy Paul - Henri Laaksonen
tenis
20:00Brandon Holt - Steven Diez
tenis
20:00Mauricio Echazu - Nicolas Acevedo
tenis
20:00Andrea Bolla - Alexios Halebian
tenis
20:00Hayley Carter - Giuliana Olmos
tenis
20:00Robin Anderson - Kai-Chen Chang
tenis
20:00Maegan Manasse - Quinn Gleason
tenis
20:00George Goldhoff - Emilio Nava
tenis
20:00Michael Zhu - Alan Kohen
tenis
20:30Luca Vanni - Norbert Gombos
tenis
21:00Nicolas Bianchi - Arklon Huertas Del Pino
tenis
21:30Christopher Eubanks - Roberto Quiroz
tenis
21:30Peter Polansky - Tom Fawcett
tenis
21:30Maxwell Mckennon - Trent Bryde
tenis
21:30Paul C. Oosterbaan - Aleksandre Bakshi
tenis
21:30Jessica Pegula - Louisa Chirico
tenis
21:35Beatriz Haddad Maia - Katherine Sebov
tenis
21:35Victoria Duval - Lauren Davis
tenis
21:35Madison Brengle - Ashley Kratzer
tenis
22:00Oscar Otte - Corentin Moutet
tenis
22:30Mejia/Hardt - Beretta/Tapia
tenis
23:00Marcelo Arevalo - Jordan Thompson
tenis
23:00Mikael Torpegaard - Maverick Banes
tenis
23:00Conner Huertas Del Pino - Mateus Alves
tenis
23:00Alexander Sarkissian - James Duckworth
tenis
23:05Marie Bouzkova - Danielle Lao
S SPORT HD
Paylaş:

Haberler

“Yeni yolculuklar ve başarılar için kolları sıvadık”

“Yeni yolculuklar ve başarılar için kolları sıvadık”Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeni sezon öncesi umut dolu açıklamalarda bulunurken, Süper Kupa'nın diğer tarafı Akhisarspor'da is…

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeni sezon öncesi umut dolu açıklamalarda bulunurken, Süper Kupa'nın diğer tarafı Akhisarspor'da ise Saffet Susic camia olarak bu maça hazırlandıklarını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeni sezon öncesi umut dolu açıklamalarda bulunurken, Süper Kupa'nın diğer tarafı Akhisarspor'da ise Saffet Susic camia olarak bu maça hazırlandıklarını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni başarılar için kolları sıvadıklarını bildirdi.

Terim, Galatasaray ile Akhisarspor arasında yarın Konya'da oynanacak TFF Süper Kupa maçı öncesi Türkiye Futbol Federasyonu'nun çıkardığı maç kitabındaki yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Dünya standartlarında bir takım oluşturup takımı her kulvardaki yarışta ayakta tutmak; işin sadece yetenek ve performans değil, ekonomik ve sosyal boyutunu da düşünmek, hepimiz için keyifli olduğu kadar aynı zamanda emek yoğun bir süreç. Hedefimiz, sahada taraftarını ve camialarını memnun edecek bir oyun sergileyecek ve taraftarları gibi sahada ruhunu ortaya koyacak bir takım oluşturmak. Kuruluşundan bu yana ülkemizde ve yurt dışında tescillenmiş başarıları ile varlığını sürdüren Galatasaray camiasının fertleri olarak yeni yolculuklar ve başarılar için kolları sıvadık."

Son 10 yılda oynanan TFF Süper Kupa maçlarında Galatasaray'ın 5 kez mutlu sona ulaştığına değinen tecrübeli teknik adam, kupalara bir yenisini daha ekleyeceklerine inandıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Sadece son 10 yılda oynanmış finaller sonunda 5 Süper Kupa'yı müzemize götürdük. İnanıyorum ki Akhisarspor maçı sonrasında bir yenisini daha ekleyeceğiz ve yeni sezona kendine inanmış ve motive olmuş şekilde gireceğiz. İlk kez Türkiye Kupası'nı alan ve Süper Kupa'da rakibimiz olan Akhisarspor'u da bu başarısından dolayı tebrik edip, ülkemizi temsil edecekleri UEFA Avrupa Ligi'nde de şans diliyoruz. Son yıllarda futbol kültürünün gelişmesi ile önemli müsabakalara ev sahipliği yapmış Konya'nın da bizleri iyi bir şekilde ağırlayacağından ve maça enerji katarak keyifli bir karşılaşma olmasını sağlayacağından da şüphemiz yok."

Akhisarspor Teknik Direktörü Safet Susic ise TFF Süper Kupa maçında şampiyonluk sevinci yaşamak istediklerini söyledi.

Akhisarspor camiası olarak TFF Süper Kupa finalinde olmalarının kendileri için çok büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirten Susic, "Bu finalde camiamızı en iyi şekilde saha dışı ve saha içinde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Futbolseverlere dostluk ve saygı çerçevesinde çok güzel bir final izletmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tüm Akhisarspor camiası bu final için hazırlandık. Bu özel gecenin sonunda tek amacımız kupayı kaldırıp, Türkiye'nin güzide ilçesi Akhisarımıza bu değerli kupayı getirerek sevincimizi taraftarımızla paylaşmaktır." ifadelerini kullandı.

Deneyimli çalıştırıcı, yazısında Galatasaray'a da başarılar diledi.

Aynı başlıktaTürkiye Süper KupasıSonuçlarPuan durumuGalatasarayEkipAkhisar BelediyesporEkipFatih TerimSporcuSafet SušicSporcu

LeBron James ile Donald Trump arasındaki söz düellosunda yeni perde

LeBron James ile Donald Trump arasındaki söz düellosunda yeni perdeABD Başkanı, bir televizyon programında kendisini eleştiren yıdız basketbolcuya sosyal medya üzerinden cevap verdi.…

ABD Başkanı, bir televizyon programında kendisini eleştiren yıdız basketbolcuya sosyal medya üzerinden cevap verdi.

ABD Başkanı, bir televizyon programında kendisini eleştiren yıdız basketbolcuya sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump ile ülkenin önemli sporcuları arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. Trump'ın hedefindeki son isim, bir televizyon programında politikalarını eleştiren NBA yıldızı LeBron James oldu.

Geçtiğimiz gün CNN kanalında yayınlanan röportajda Trump'ı ABD halkını ayrıştırmakla suçlayan James, 2016 yılında Amerikan futbolu oyuncusu Colin Kaepernick'in milli marş sırasında diz çökerek yaptığı protesto eylemi sonrası Trump ve ekibinden gelen eleştirileri hatırlatarak, "Trump bizleri bölmek için sporu kullanmaya başladı ve bu benim hiçbir şekilde anlam veremediğim bir tutum. Çünkü hayatımda ilk kez beyaz insanlara yakınlaşma şansını spor sayesinde elde ettim. Spor hiçbir zaman ayrıştırıcı bir unsur olmadı, tam tersine insanları birleştirdi." ifadelerini kullandı.

LeBron'un kendisine yönelik sözlerine ABD Başkanı'nın tepkisi sert oldu. Twitter üzerinde gönderdiği mesajda yıldız basketbolcuyla röportaj yapan CNN sunucusu Don Lemon'ı da hedef alan Trump, "LeBron James televizyon dünyasının en aptal adamı Don Lemon'a röportaj veriyor. O, LeBron'u zeki gösteriyor, ki bu kolay bir şey değil." ifadelerini kullandı.

Trump'ın gönderdiği tweet'in son bölümünde yer alan "Mike'ı seviyorum!" ifadesiyle neye gönderme yaptığı ise tam olarak anlaşılamadı. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Trump'ın bu ifadeyle "tarihin en büyük basketbolcusu" tartışmalarında LeBron'a rakip olarak gösterilen Michael Jordan'dan yana saf tuttuğunu, bir diğer kısmı ise ülkedeki siyahilere yönelik tutumuyla tepki çeken ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'e destek verdiğini öne sürdü.

Andy Murray’den çekilme kararı

Andy Murray’den çekilme kararıSakatlıktan dönüş aşamasında 3 saatilik yorucu bir maç oynayan Büyük Britanyalı tenisçi, sağlık durumunu düşünerek kısa bir molaya başvurdu.…

Sakatlıktan dönüş aşamasında 3 saatilik yorucu bir maç oynayan Büyük Britanyalı tenisçi, sağlık durumunu düşünerek kısa bir molaya başvurdu.

Sakatlıktan dönüş aşamasında 3 saatilik yorucu bir maç oynayan Büyük Britanyalı tenisçi, sağlık durumunu düşünerek kısa bir molaya başvurdu.

Geçtiğimiz gün Marius Copil'i üç saat süren mücadelenin ardından 6-7, 6-4 ve 7-6'lık setlerle mağlup eden Andy Murray, çeyrek finale yükseldiği ATP Washington turnuvasından çekildiğini duyurdu.

Yaklaşık bir yıl kendisini kortlardan ayrı bırakan ağır kalça sakatlığı sonrası yavaş yavaş tekrar tenise ısınan dünya eski 1 numarası Murray, kendisi için oldukça yıpratıcı geçen maçın ardından sağlık durumunu düşünerek turnuvaya devam etmeme kararı aldı. Böylelikle Murray'nin çeyrek finalde karşılaşacağı Alex De Minaur doğrudan yarı finalist oldu.

31 yaşındaki Murray ayrıca, 6-12 Ağustos tarihleri arasında Toronto'nun ev sahipliğinde düzenlenecek Rogers Cup'tan da çekildiğini açıkladı. Murray'nin bu kararı sonrası sezonun prestijli Masters turnuvalarından Rogers Cup'a, kariyerinde Grand Slam şampiyonlukları bulunan bir diğer isim Stan Wawrinka davet edildi.

Washington'da yerel saatle sabaha karşı 03:01'de biten Marius Copil maçının ardından bir duygu patlaması yaşayan ve gözyaşlarına hakim olamayan Andy Murray, daha sonra yaptığı basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Kariyerim boyunca birçok kez uzun süreli maçlar oynadım. Ama sabaha karşı üçe kadar kortta kalmak kimse için iyi bir şey değil. Maç sonrası duygularım bir anda açığa çıktı." ifadelerini kullanmıştı.

Frank Lampard’ın menajerlik kariyeri galibiyetle başladı

Frank Lampard’ın menajerlik kariyeri galibiyetle başladıEski milli futbolcunun ilk menajerlik deneyimini yaşadığı Derby County, deplasmanda Reading'i duraklama dakikalarında bulduğu golle mağlup e…

Eski milli futbolcunun ilk menajerlik deneyimini yaşadığı Derby County, deplasmanda Reading'i duraklama dakikalarında bulduğu golle mağlup etti.

Eski milli futbolcunun ilk menajerlik deneyimini yaşadığı Derby County, deplasmanda Reading'i duraklama dakikalarında bulduğu golle mağlup etti.

Geçtiğimiz yıl aktif futbolculuk kariyerine nokta koyan ve bu sezonun başında Championship ekiplerinden Derby County'nin başına geçen Frank Lampard, menajerlik serüveninin ilk resmi maçından galibiyetle ayrıldı.

Championship'te yeni sezonun açılış maçında Reading'e konuk olan Derby County, rakibini 2-1 mağlup etti. İlk yarısı golsüz sona eren mücadelede gol perdesini 52. dakikada ev sahibi ekip adına Jon Bödvarsson açarken, 60. dakikada Mason Mount skora eşitliği getirdi.

Lampard'ın ekibine galibiyeti getiren gol ise 90+4. dakikada Tom Lawrence'tan geldi ve bu sonuçla Derby County yeni sezona 3 puanla başladı.

Futbolculuk kariyerinde West Ham United, Chelsea, New York City ve Manchester City takımlarında top koşturan Frank Lampard, İngiltere Milli Takımı'yla da 106 maça çıkmıştı. 40 yaşındaki teknik adamın Derby County ile üç yıllık sözleşmesi bulunuyor.

Aynı başlıktaChampionshipSonuçlarDerby CountyEkipReadingEkipFrank LampardSporcu

Barcelona’da bir Vidal geldi, bir Vidal gitti

Barcelona’da bir Vidal geldi, bir Vidal gittiArturo Vidal'in transferi konusunda Bayern Münih ile anlaştığını duyuran Katalan ekibi, kadrosunda yer alan Aleix Vidal ile yolları ayırıyor…

Arturo Vidal'in transferi konusunda Bayern Münih ile anlaştığını duyuran Katalan ekibi, kadrosunda yer alan Aleix Vidal ile yolları ayırıyor.

Arturo Vidal'in transferi konusunda Bayern Münih ile anlaştığını duyuran Katalan ekibi, kadrosunda yer alan Aleix Vidal ile yolları ayırıyor.

La Liga'nın son şampiyonu Barcelona, Arturo Vidal'in transferi için Bayern Münih ile anlaşma sağladı.

Barcelona Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, Şilili futbolcuyla 3 yıllık sözleşme imzalanacağını ve kısa süre sonra yapılacak sağlık kontrolleriyle bu transferin resmileşeceği belirtildi.

Açıklamada transfer bedeline ilişkin bilgiye yer verilmese de Marca gazetesi, 18 milyon euro garanti bedel ve 3 milyon euro bonus primleri üzerinde iki kulübün anlaşmaya vardığını yazdı.

Barcelona'nın sosyal medya hesabından yapılan bir diğer açıklamada ise, geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamayan Aleix Vidal'in kulüp yönetiminin onayı doğrultusunda takımın hazırlıklarını sürdürdüğü ABD kampından ayrılarak İspanya'ya döndüğü ifade edildi.

Kısa süre içinde Katalan ekibiyle yolları ayırması beklenen 28 yaşındaki futbolcunun, eski kulübü Sevilla'ya dönmesi bekleniyor. Aleix Vidal, üç sezon önce Sevilla'dan Barcelona'ya 17 milyon euro karşılığında transfer olmuştu.

Aynı başlıktaİspanya LigiSonuçlarPuan durumuBayern MünihEkipFC BarcelonaEkipArturo VidalSporcu

Sarri’den Willian ve Courtois açıklaması

Sarri’den Willian ve Courtois açıklamasıChelsea teknik direktörü Maurizio Sarri, ismi son dönemde transfer söylentilerine karışan Willian Borges ve Thibaut Courtois hakkında açıkla…

Chelsea teknik direktörü Maurizio Sarri, ismi son dönemde transfer söylentilerine karışan Willian Borges ve Thibaut Courtois hakkında açıklamalarda bulundu.

Chelsea teknik direktörü Maurizio Sarri, ismi son dönemde transfer söylentilerine karışan Willian Borges ve Thibaut Courtois hakkında açıklamalarda bulundu.

İngiltere Premier League'de yer alan ekiplerden Chelsea'de sezon başında Antonio Conte'den boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Maurizio Sarri, Willian Borges ve Thibaut Courtois'nın takımdan ayrılacağına dair haberler hakkında konuştu.

Willian ile görüştüğünü ve bu görüşmeden pozitif bir hava hissettiğini söyleyen Sarri, "Ortada bir 'Willian sorunu' yok." dedi. Courtois'nın durumu hakkında da yorum yapan 59 yaşındaki İtalyan teknik adam, "Şu anda Courtois bizim kalecimiz. Geleceği bilmiyorum. Bu, kulübe ve özellikle oyuncuya bağlı. Umarım Courtois bizim kalecimiz olarak kalır." diyerek 26 yaşındaki Belçikalı eldivenin takımdan ayrılabileceğini ima etti.

İspanyol ve İngiliz basınında geçtiğimiz hafta içinde çıkan haberlerde İspanya La Liga ekibi Real Madrid'in Willian ve Courtois için Chelsea'ye paket olarak 100 milyon euro bonservis bedeli teklif ettiği iddia edilmişti.

Aynı başlıktaİngiltere Premier LigiSonuçlarPuan durumuThibaut CourtoisSporcuMaurizio SarriSporcu

Fenerbahçe’nin Benfica maçı kadrosu belli oldu

Fenerbahçe’nin Benfica maçı kadrosu belli olduSarı-lacivertlilerde, Salih Uçan, yeni transferler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, sakatlıkları bulunan Chahechouhe ile İsmail Köybaşı 23 kişi…

Sarı-lacivertlilerde, Salih Uçan, yeni transferler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, sakatlıkları bulunan Chahechouhe ile İsmail Köybaşı 23 kişilik kadroya alınmadı.

Sarı-lacivertlilerde, Salih Uçan, yeni transferler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, sakatlıkları bulunan Chahechouhe ile İsmail Köybaşı 23 kişilik kadroya alınmadı.

Fenerbahçe'de, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Portekiz'in Benfica takımıyla yapılacak maçların kadrosu UEFA'ya bildirildi.

UEFA'nın internet sitesinde yayımlanan kadroda, yeni transferlerden Berke Özer ile Ferdi Kadıoğlu'na yer verilmedi. Sakatlığı bulunan Aatıf Chahechouhe ile İsmail Köybaşı'nın yanı sıra Salih Uçan da kadroya alınmadı.

Yeni transferlerden Barış Alıcı ile Andre Ayew, 23 kişilik kadroda yer buldu. Barış Alıcı'nın isminin Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altınordu forması giyen ikizi Kerim Alıcı ile karıştırılması dikkati çekti. UEFA'daki listede yanlışlıkla Kerim'in adı yer aldı.

Sarı-lacivertlilerin UEFA'ya bildirdiği kadroda şu futbolcular bulunuyor:

Kaleciler: Volkan Demirel, Carlos Kameni, Erten Ersu

Defans: Hasan Ali Kaldırım, Mauricio Isla, Şener Özbayraklı, Roman Neustaedter, Martin Skrtel, Yiğithan Güveli

Orta saha: Mehmet Topal, Alper Potuk, Ozan Tufan, Giuliano Victor de Paula, Mehmet Ekici, Nabil Dirar, Barış Alıcı, Mathieu Valbuena, Oğuz Kağan Güçtekin, Serhat Kot, Josef de Souza, Eljif Elmas

Forvet: Roberto Soldado, Andre Ayew

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiÖn eleme turuBenficaEkipFenerbahçeEkip

Fikret Orman’dan küfür tepkisi

Fikret Orman’dan küfür tepkisiBeşiktaş Başkanı, taraftarların rakiplere yönelik kötü tezahüratını tasvip etmediğini söyledi.…

Beşiktaş Başkanı, taraftarların rakiplere yönelik kötü tezahüratını tasvip etmediğini söyledi.

Beşiktaş Başkanı, taraftarların rakiplere yönelik kötü tezahüratını tasvip etmediğini söyledi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı taraftarların rakip takımlara küfürlerini tasvip etmediğini bildirdi.

Başkan Orman, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, "Türk futbol ailesinin tüm paydaşlarının ortak hedefi, futbolu güzelleştirmek ve sevdirmektir. Bu ortak hedef doğrultusunda ülke futbolunda yaşanan sorunları çözmenin tek yolu takımlarına gönül veren futbol sevdalılarının birlikte hareket etmesidir. Bu anlayışla Beşiktaşımızın dün akşam B36 Torshavn mücadelesi sırasında rakiplerimize yönelik tribünlerdeki kötü tezahüratı kesinlikle tasvip etmiyoruz." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın geleneklerinde rakiplerine saygının yer aldığını vurgulayan Fikret Orman, şunları kaydetti:

"Beşiktaş'ın büyük taraftarı, geleneklerinden gelen rakibe saygı ve adil rekabet duygusuyla tarihimizin her döneminde centilmenliğiyle Türk spor tarihine adını yazdırmıştır. Taraftarlarımızın bu sezon boyunca da kulübümüzün şanlı tarihine ve geleneklerine uygun şekilde, rakiplerimize saygı konusunda bundan sonraki mücadelelerde daha duyarlı davranacağına yürekten inanıyorum."

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuBeşiktaşEkip

“Arsenal’ın şampiyon olması mucize”

“Arsenal’ın şampiyon olması mucize”Londra kulübünün eski golcülerinden Kanu, yeni bir atılım sürecine giren Arsenal'ın işinin zor olduğu görüşünde.…

Londra kulübünün eski golcülerinden Kanu, yeni bir atılım sürecine giren Arsenal'ın işinin zor olduğu görüşünde.

Londra kulübünün eski golcülerinden Kanu, yeni bir atılım sürecine giren Arsenal'ın işinin zor olduğu görüşünde.

22 yıllık Arsene Wenger döneminin ardından Unai Emery yönetimi altında ile yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan Arsenal'daki değişim dalgası, takımın eski golcülerinden Nwankwo Kanu'yu pek de etkilememiş gözüküyor.

Şimdiye kadar kadrosuna beş takviye yapan ve transferde ağırlığını savunmaya veren Londra ekibi hakkında açıklamalarda bulunan Kanu, tüm bu değişim sürecine karşın Unai Emery'nin takımı bu sezon Premier League şampiyonluğuna taşımasının mucize olacağını söyledi.

Geçtiğimiz sezon Arsenal'ın ligi altıncı sırada bitirdiğini hatırlatan Nijeryalı eski futbolcu, "Yeni teknik direktörlün oyun felsefesini oturtması için sabır gerekiyor. Ayrıca transferlerin takıma uyum sağlaması da zaman alacaktır. Her şeye rağmen takım bu sezon şampiyonluğa ulaşırsa Emery bir mucizeyi başarmış olur." dedi.

Bununla birlikte takım üzerinde bir kupa baskısı olacağını da ifade eden Kanu, "Arsenal çok büyük bir kulüp. Böyle bir kulüpte lig şampiyonluğu olmasa da diğer turnuvalarda düzenli bir şekilde kupa kazanmanız gerekir. Her ne kadar yeni gelmiş olsa da bu durum teknik direktörün üzerinde baskı yaratacaktır." diye konuştu.

Arsenal ile 192 maçta 41 gole imza atan Nwankwo Kanu, Londra ekibinin Premier League'de son kez şampiyonluğa ulaştığı 2003-04 sezonunda kadroda yer alan isimlerden biriydi.

Aynı başlıktaİngiltere Premier LigiSonuçlarPuan durumuArsenalEkipNwankwo KanuSporcuUnai EmerySporcu

Barcelona’dan Arturo Vidal sürprizi

Barcelona’dan Arturo Vidal sürpriziKatalan kulübü, Şilili futbolcunun transferinde son aşamaya geldi.…

Katalan kulübü, Şilili futbolcunun transferinde son aşamaya geldi.

Katalan kulübü, Şilili futbolcunun transferinde son aşamaya geldi.

Yeni sezon öncesi Bayern Münih'ten ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arturo Vidal'in yeni adresi büyük bir ihtimalle Barcelona olacak.

The Guardian'da yer alan habere göre, bir süredir orta saha bölgesine takviye yapmak isteyen Katalan ekibi, Şilili futbolcunun transferi konusunda Bayern Münih ile anlaşmaya vardı. Bu transfer için Barcelona'nın Bavyera kulübüne 30 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği ve anlaşmanın kısa süre içinde resmiyet kazanacağı öne sürüldü.

Haberde Barcelona'nın bu mevki için transfer listesindeki ilk ismin PSG'de forma giyen Adrien Rabiot olduğu hatırlatılırken, buna karşın Fransız temsilcisinin istediği yüksek bonservis bedeli üzerine rotanın Vidal'e çevrildiği ifade edildi.

31 yaşındaki Vidal'in ismi bir süredir Inter ile de anılmasına karşın, Milano ekibinin transferde ağırlığı Real Madrid'in Hırvat yıldızı Luka Modric'e verdiği de gelen haberler arasında.

2015 yılında Juventus'tan Bayern Münih'e 37.5 milyon euro karşılığında transfer olan Arturo Vidal, geçtiğimiz sezon 35 resmi maçta takımına 6 gol ve 2 asistlik katkı sağladı.

Aynı başlıktaİspanya LigiSonuçlarPuan durumuBayern MünihEkipFC BarcelonaEkipArturo VidalSporcu

Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyet

Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetBeşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.…

Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.

Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.

Daha önce UEFA Kupası adıyla oynanan bu organizasyonda 2002-2003 sezonun 1. tur rövanş maçında Bosna Hersek temsilcisi Saraybosna'yı deplasmanda 5-0 yenen siyah-beyazlı ekip, bu rekorunu geliştirdi.

Şenol Güneş yönetiminde en farklı galibiyet

Siyah-beyazlı ekip, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde Avrupa'daki en farklı galibiyetine imza attı.

Güneş'in teknik direktörlüğünde 2016-2017'deki Avrupa Ligi mücadelesinde Olympiakos'u 4-1 mağlup eden Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0'lık skorla geçti.

Larin, Demba Ba'nın başarısına ortak oldu

Bu maçta fileleri 3 kez havalandıran Cyle Larin, geçen sezon Vodafone Park'taki son resmi maçta Sivasspor'a 3 gol atmıştı.

Kanadalı futbolcu, Dolmabahçe'deki 2018-2019'un ilk resmi mücadelesinde de aynı başarıyı gösterdi.

Larin, B36 Torshavn karşısında hat-trick yaparak Beşiktaş'ta 2014-2015'te forma giyen Demba Ba'nın Avrupa'daki rekoruna ortak oldu. Demba Ba, söz konusu sezonda Feyenoord karşısında 3 gol birden atarak siyah-beyazlı formayla Avrupa kupalarında hat-trick yapan ilk oyuncu olurken, Cyle Larin de bunu başaran ikinci isim olarak adını Beşiktaş tarihine yazdırdı.

Geçen sezonki 4 resmi maçta 4 gol kaydeden 23 yaşındaki futbolcu, bu sezon oynadığı 2 karşılaşmada ise 3 kez fileleri havalandırdı. Larin, Beşiktaş formasıyla 6 resmi karşılaşmada 7 gol sevinci yaşadı.

Oğuzhan Özyakup, 431 gün sonra gol attı

Beşiktaş'ın 4. golünü kaydeden Oğuzhan Özyakup, 431 gün sonra gol sevinci yaşadı.

Geçen sezonki resmi maçlarda gol atma başarısı gösteremeyen Oğuzhan, siyah-beyazlı formayla son golünü 2016-2017 sezonunda Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Gaziantepspor karşısında bulmuştu.

Caner Erkin'in ilk golü

Karşılaşmada farkı ikiye çıkaran golü atan Caner Erkin, Beşiktaş'ta bir ilki yaşadı.

Siyah-beyazlı ekibe 2016-2017 sezonu başında gelen 29 yaşındaki oyuncu, ilk golünü UEFA Avrupa Ligi'nde attı.

Beşiktaş'ın, karşılaşmadaki son golü penaltıdan geldi. Siyah-beyazlı taraftarlar, penaltı atışını Vagner Love'un kullanması nedeniyle kısa süreli protestoda bulundu. Caner Erkin ve Oğuzhan Özyakup, taraftarları takım arkadaşlarına destek vermesi için uyarı yaptı. Taraftarlar, daha sonra Vagner Love'a alkışlarla destek verdi.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiÖn eleme turuBeşiktaşEkip

Beşiktaş, farklı galibiyet ile turladı

Beşiktaş, farklı galibiyet ile turladıUEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn'ı 6-0 mağlup ederek 3. ön eleme turuna yükseldi.…

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn'ı 6-0 mağlup ederek 3. ön eleme turuna yükseldi.

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn'ı 6-0 mağlup ederek 3. ön eleme turuna yükseldi.

48. dakikada Nielsen'in uzak mesafeden şutunda Tolga Zengin direk dibinde topu kurtardı.

49. dakikada Necip Uysal, Caner Erkin'in pası sonrası boşta kalan topa ceza sahası dışından sert vurdu, kaleci Askham meşin yuvarlağın kaleye gitmesine izin vermedi.

61. dakikada Beşiktaş'ın 3. golü geldi. Caner Erkin'in soldan ortasına ceza sahası içinde yükselen Larin'in kafa vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu.

74. dakikada Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup'la farkı 4'e çıkardı. Caner Erkin'in soldan ortaladığı topa ön direkte yükselen Oğuzhan Özyakup kafa vuruşuyla meşin yuvarlağı filelere gönderdi.

79. dakikada Cyle Larin hat-trick yaptı. Vagner Love'ın şık pasıyla sağdan ceza sahasına giren Gökhan Töre topu altı pasa çıkardı, Larin tek vuruşla topu filelere göndererek skoru 5-0 yaptı.

87. dakikada Gökhan Töre ceza yayı çevresinden sert vurdu, kaleci gole izin vermedi.

90+1. dakikada Caner Erkin'in pasıyla ceza sahası içinde topla buluşan Oğuzhan Özyakup, rakibinden sıyrılırken Petersen'in elle müdahalesi sonucu Beşiktaş penaltı kazandı. 90+2. dakikada topun başına geçen Vagner Love, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu: 6-0

Beşiktaş, karşılaşmayı 6-0 kazanarak UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turuna yükseldi.