Tiko Stream sayesinde Tikobahis'e üye olun 20 TL Deneme Bonusu Kazanın ! Hemen Üye Ol×
logo
16 Ocak 2019 Çarşamba 03:06:22
tenis
03:00Mcadoo/Ho - Scholsen/AppletonCanlı
tenis
03:00Zoe Hives - Caroline GarciaCanlı
futbol
02:45Sociedade Esportiva Palmeiras U20 - Figueirense Futebol Clube U20Canlı
futbol
02:45Club Independiente Santa Fe - Millonarios Fútbol ClubCanlı
tenis
02:45Stefanos Tsitsipas - Viktor TroickiCanlı
tenis
02:45Denis Kudla - Diego Sebastian SchwartzmanCanlı
tenis
02:45Krawietz/Mektic - Monroe/NedunchezhiyanCanlı
tenis
02:45Anett Kontaveit - Aliaksandra SasnovichCanlı
tenis
02:45Groenefeld/King - Aoyama/MorozovaCanlı
tenis
02:45Anastasia Pavlyuchenkova - Kiki BertensCanlı
tenis
02:45Marketa Vondrousova - Petra MarticCanlı
tenis
02:45Kravchuk/Hibino - Kato/NinomiyaCanlı
tenis
02:45Krunic/Zheng - Adamczak/MooreCanlı
tenis
02:45Purcell/Saville - González/JarryCanlı
tenis
02:45Gojowczyk/Ramos Vinolas - Mannarino/MiesCanlı
tenis
02:45Sloane Stephens - Tímea BabosCanlı
basketbol
02:30Seton Hall Pirates - Providence FriarsCanlı
basketbol
01:00Club Deportes Espanol de Talca U22 - Universidade Catolica U22Canlı
diğer
03:00Caimanes Barranquilla - Toros de Sincelejo
basketbol
03:00Club Ferro Carril Oeste - Boca Juniors
basketbol
03:00Canton Charge - Northern Arizona Suns
basketbol
03:00Tennessee - Arkansas
basketbol
03:00Bowling Green Falcons - Ball State Cardinals
basketbol
03:00Western Michigan Broncos - Buffalo Bulls
basketbol
03:00Akron Zips - Eastern Michigan Eagles
basketbol
03:00Mississippi State Bulldogs - Florida Gators
basketbol
03:00Ohio - Kent State
basketbol
03:00Georgia - Kentucky Wildcats
basketbol
03:00Toledo Rockets - Miami RedHawks
basketbol
03:00Purdue Boilermakers - Rutgers Scarlet Knights
basketbol
03:00Cincinnati Bearcats - South Florida Bulls
basketbol
03:00Illinois State Redbirds - Southern Illinois Salukis
basketbol
03:00Fordham Rams - Saint Louis
basketbol
03:00TCU Horned Frogs - West Virginia Mountaineers
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves
basketbol
03:00Indiana Pacers - Phoenix Suns
basketbol
03:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
basketbol
03:00Atletico Echague Parana - Obera TC
basketbol
03:00Victor Oladipo - Devin Booker
basketbol
03:00Joel Embiid - Karl-Anthony Towns
tenis
03:00Kontinen/Peers - González/Qureshi
tenis
03:00Purcell/Saville - González/Jarry
tenis
03:00Gojowczyk/Ramos Vinolas - Adrian Mannarino/Mies
tenis
03:00Groenefeld/King - Aoyama/Morozova
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Petra Martic
tenis
03:00Zoe Hives - Caroline Garcia
tenis
03:00Stefano Travaglia - Nikoloz Basilashvili
tenis
03:00Krunic/Zheng - Adamczak/Moore
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Kiki Bertens
tenis
03:00Sloane Stephens - Tímea Babos
tenis
03:00Denis Kudla - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Viktor Troicki
tenis
03:00Anett Kontaveit - Aliaksandra Sasnovich
tenis
03:00Kravchuk/Hibino - Kato/Ninomiya
tenis
03:00Krawietz/Mektic - Monroe/Nedunchezhiyan
tenis
03:00Xu/Chang - Christian/Muhammad
diğer
03:15Villa Clara - Las Tunas
futbol
03:30Oriente Petrolero - Deportivo La Guaira
futbol
03:30Clube Náutico Capibaribe - Fortaleza EC
futbol
03:30CSA Maceio - EC Vitoria Salvador
futbol
03:30Botafogo da Paraíba - Santa Cruz Futebol Clube
basketbol
03:30Estudiantes Concordia U23 - Regatas Corrientes U23
basketbol
03:30Atlanta Hawks - Oklahoma City Thunder
basketbol
03:30Petrolero Argentino - Rocamora
basketbol
03:30Racing de Chivilcoy - Parque Sur
basketbol
03:30Morgan State Bears - Howard
basketbol
03:30Saint Anselm Hawks - Southern Connecticut State
basketbol
03:30Russell Westbrook - Paul George
diğer
04:00Lewis - Dominik Üniversitesi
futbol
04:00Club Necaxa - Club América
futbol
04:00Juarez - Tampico Madero
futbol
04:00Santa Tecla F.C. - Juventud Independiente
basketbol
04:00Instituto de Cordoba - Olimpico
basketbol
04:00La Union - Comunicaciones Mercedes
basketbol
04:00Oklahoma City Blue - Rio Grande Valley Vipers
basketbol
04:00Memphis Hustle - South Bay Lakers
basketbol
04:00Northern Illinois Huskies - Central Michigan Chippewas
basketbol
04:00Wake Forest Demon Deacons - North Carolina State Wolfpack
basketbol
04:00Loyola Ramblers - Valparaiso Crusaders
basketbol
04:00Virginia - Virginia Tech Hokies
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Miami Heat
basketbol
04:00Giannis Antetokounmpo - Josh Richardson
tenis
04:00Gilchrist/Mina - Arakawa/Hontama
futbol
04:10Club Atlético River Plate (Montevideo) - Club Nacional de Football
basketbol
04:30Georgetown - Marquette Golden Eagles
futbol
05:00San Carlos - Guadalupe
basketbol
05:00Saint Joseph's Hawks - Davidson Wildcats
basketbol
05:00Mississippi - LSU Tigers
basketbol
05:00Boise State Broncos - Nevada
basketbol
05:00North Carolina - Notre Dame Fighting Irish
basketbol
05:00Denver Nuggets - Golden State Warriors
basketbol
05:00Stephen Curry - Kevin Durant
tenis
05:00Krajicek/Sitak - Paez/Reyes-Varela
tenis
05:00Klahn/Kukushkin - Venus/Klaasen
tenis
05:00Mayer/Souza - Lopez/Lopez
tenis
05:00Arevalo/Cerretani - Rojer/Tecau
tenis
05:00Bopanna/Sharan - Garcia-Lopez/Carreno Busta
tenis
05:00Aiava/Bains - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
05:00Danielle Rose Collins - Sachia Vickery
tenis
05:00Radu Albot - Fernando Verdasco
tenis
05:00Kevin Anderson - Frances Tiafoe
tenis
05:00Astra Sharma - Maria Sakkari
tenis
05:00Tomas Berdych - Robin Haase
tenis
05:00Jordan Thompson - Andreas Seppi
tenis
05:00Marin Cilic - Mackenzie Mcdonald
tenis
05:00Maria/Watson - Melichar/Peschke
tenis
05:00Bara/Niculescu - Arruabarrena/Parra-Santonja
tenis
05:00Ashleigh Barty - Yafan Wang
tenis
05:00Rui-Xuan Wang - Agustin Velotti
tenis
05:00Chloe Paquet - Hx Izabella Tan
tenis
05:00Elitsa Kostova - Charmaine Shi Yi Seah
tenis
05:00Hong Kit Wong - Luca Castelnuovo
tenis
05:00Hao Wu - Aoran Wang
tenis
05:00Naoki Takeda - Kazuma Kawachi
tenis
05:00Zhang Ling - Conny Perrin
tenis
05:00Denisa Allertova - Shuyue Ma
tenis
05:00Victoria Rodriguez - Olivia Tjandramulia
tenis
05:05Sabina Sharipova - Kai-Lin Zhang
diğer
05:10Yaquis de Obregón - Cañeros de Los Mochis
diğer
06:00Dynamo Barnaul - Izumrud Berdsk
futbol
06:00Club Tijuana - Atlante F.C.
futbol
06:00Guadalajara - Cafetaleros de Tapachula
futbol
06:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tiburones Rojos de Veracruz
basketbol
06:00Capitanes CDMX - Abejas de Guanajuato
tenis
06:00Siegemund/Panova - Gavrilova/Gasparyan
futbol
06:30Shillong Lajong U18 - Aizawl U 18
basketbol
06:30Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
basketbol
06:30Kyle Kuzma - Zach LaVine
tenis
06:30Bambridge/O'Mara - Copil/Fucsovics
tenis
06:30Kubot/Ceballos - Bedene/Marterer
tenis
06:30Demoliner/Nielsen - Granollers/Granollers
tenis
06:30Gong/Zhang - Klizan/Matkowski
tenis
06:30Maheu/Herbert - Zverev/Marrero
tenis
06:30Lesya Tsurenko - Amanda Anisimova
tenis
06:30Katie Boulter - Aryna Sabalenka
tenis
06:30Kuzmova/Rybarikova - Stosur/Zhang
tenis
06:30Donna Vekić - Kimberly Birrell
tenis
06:30Thomas Fabbiano - Reilly Opelka
tenis
06:30Belinda Bencic - Yulia Putintseva
tenis
06:30Johanna Larsson - Caroline Wozniacki
tenis
06:30Gael Monfils - Taylor Harry Fritz
tenis
06:30Daniel Evans - Roger Federer
tenis
06:30Renlong Pang - Tao Mu
tenis
06:30Li-Wie Tan - Cing-Yang Meng
tenis
06:30Cagla Buyukakcay - Barbara Haas
tenis
06:30Kurumi Nara - Ya-Hsuan Lee
tenis
06:30Tsung-Hao Huang - Ti Chen
basketbol
07:00San Diego State Aztecs - New Mexico
tenis
07:00Bolt/Polmans - Bryan/Bryan
tenis
07:30Krejcikova/Siniakova - Bogdan/Rodionova
diğer
07:45Zenit Barnaul - Lokomotiv Novosibirsk
tenis
08:00Zelenay/Molchanov - Matteo Berrettini/Cecchinato
tenis
08:00Ivashka/Medvedev - Nys/Paire
tenis
08:00Middelkoop/Haase - Querrey/Harrison
tenis
08:00Cornet/Martic - Linette/Tomljanovic
tenis
08:00Yoshihito Nishioka - Karen Khachanov
tenis
08:00Hradecka/Makarova - Barthel/Kenin
tenis
08:00Wang/Kichenok - Kalashnikova/Yastremskaya
tenis
08:00Yan Bai - Xiaoyu He
tenis
08:00Andrea Bessire - Wei-De Lin
tenis
08:00Kostova/Tjandramulia - Moore/Perrin
tenis
08:00Veselinovic/Gumulya - Lemoine/Rus
tenis
08:00Kim/Ho - Wang/Wu
tenis
08:00Wong/Yeung - Bessire/Velotti
tenis
08:30Kyrgios/Reid - Dodig/Roger-Vasselin
tenis
09:00Roberto Bautista-Agut - John Millman
tenis
09:00Petra Kvitova - Irina-Camelia Begu
diğer
09:30Fakel Novosibirsk - Tom Tomsk
tenis
10:00Vlada Ekshibarova - Yexin Ma
tenis
10:00Vladimir Korolev - Dejan Katic
tenis
10:30Grigor Dimitrov - Pablo Cuevas
tenis
10:30Alessia Tagliente - Liubov Demidova
tenis
10:30Zhibek Kulambayeva - Galateia Mesochoritou
diğer
11:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
futbol
11:00Nairobi City Stars - Kenya Polisi
tenis
11:00Beatriz Haddad Maia - Angelique Kerber
tenis
11:00Alex De Minaur - Henri Laaksonen
tenis
11:00Mykyta Mashtakov - Timofey Skatov
tenis
11:00Victor Ernaelsteen - Julian Cash
tenis
11:00Feriel Mahbouli - Angelica Moratelli
tenis
11:00Valentina Losciale - Linnea Malmqvist
tenis
11:00Vinciane Remy - Fiona Ganz
tenis
11:00Anastasiya Komardina - Claudia Hoste Ferrer
tenis
11:00Natalia Orlova - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
11:00Zhima Du - Mirjam Bjorklund
tenis
11:00Christian Seraphim - Maxime Pauwels
tenis
11:00Georgii Kravchenko - Arnaud Bovy
diğer
11:15Altay Barnaul - Torpedo Barnaul
basketbol
11:30Blackwater Elite - NorthPort Batang Pier
tenis
11:30Davide Galoppini - Ayap Sagadat
tenis
11:30Omar Giacalone - Samuel Brosset
tenis
11:30Sandro Ehrat - Jake Hersey
tenis
11:30Francesca Jones - Diana Maria Mihail
tenis
11:30Sapfo Sakellaridi - Vanda Lukacs
tenis
11:30Jakob Sude - Eduard Esteve Lobato
tenis
11:30Mathieu Perchicot - Nicolae Frunza
futbol
11:50Central Coast Mariners Academy - Melbourne City FC
tenis
12:00Gianluca Mager - James Ward
tenis
12:00Julia Stamatova - Ayano Sonoda
tenis
12:00Ekaterina Ovcharenko - İpek Öz
tenis
12:00Alexey Vatutin - Goncalo Oliveira
tenis
12:00Clement Tabur - Yannick Mertens
futbol
12:30FC Hradec Králové - FC Graffin Vlašim
futbol
12:30FC Nitra - 1. SC Znojmo
tenis
12:30Matthew Ebden - Rafael Nadal
tenis
12:30Kaya Arinc - Maciej Rajski
tenis
12:30Ameur Ben Hassen - Adelchi Virgili
tenis
12:30Emiliano Maggioli - Aidan Mchugh
tenis
12:30Jannik Sinner - Jonathan Mridha
tenis
12:30Wiem Boubaker - Paula Kania
tenis
12:30Boris Fassbender - Altuğ Çelikbilek
futbol
13:00FK Mladá Boleslav - FC Vysočina Jihlava
futbol
13:00Teplice - MAS Taborsko
futbol
13:00MFK Karviná - FK Fotbal Třinec
futbol
13:00RCD Mallorca - 1. FC Köln
futbol
13:00Taksony - Budaörsi SC
futbol
13:00AC Sparta Prague - Loko Vltavín
tenis
13:00Maria Sharapova - Rebecca Peterson
tenis
13:00Dimitar Kuzmanov - Artem Dubrivnyy
tenis
13:00Tomas Machac - Evan Furness
tenis
13:00Simone Roncalli - Antonio Massara
tenis
13:00Melis Yasar - Sabina Shaydullina
tenis
13:00Huixin Wang - Pol Toledo Bague
tenis
13:00Jeroen Vanneste - Pedro Vives Marcos
tenis
13:00Sergi Perez Contri - Vullnet Tashi
tenis
13:00Kanako Morisaki - Doğa Türkmen (TÜR)
tenis
13:00Pol Martin Tiffon - Andrey Chepelev
basketbol
13:05Akita Northern Happinets - Toyota Alvark Tokyo
basketbol
13:05Chiba Jets - Link Tochigi Brex
basketbol
13:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Toyama Grouses
basketbol
13:05Rizing Fukuoka - Ryukyu Golden Kings Okinawa
basketbol
13:05Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Yokohama B-Corsairs
basketbol
13:05Osaka Evessa - Kyoto Hannaryz
basketbol
13:05Aisin Seahorses - Niigata Albirex BB
basketbol
13:05Shiga Lakestars - Mitsubishi Diamond Dolphins
basketbol
13:05Hitachi SunRockers - Levanga Hokkaido
futbol
13:15Goa II - Bengaluru II
futbol
13:30Dreams II - Sun Pegasus FC II
futbol
13:30Ara - Hindustan F.C.
basketbol
13:30Sonic Boom KT - Seoul Samsung Thunders
basketbol
13:30Anyang KGC - Ulsan Mobis Phoebus
tenis
13:30Antoine Cornut-Chauvinc - Lucas Catarina
tenis
13:30Michał Przysiężny - Tallon Griekspoor
tenis
13:30Casper Ruud - Raul Brancaccio
futbol
14:00Samut Sakhon F.C. - SCG Muangthong United FC
futbol
14:00MS Kfar Qasim - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
14:00ACS UTA Batrana Doamna - Békéscsaba 1912 Előre SE
futbol
14:00Administration Police - Ushuru F.C.
futbol
14:00MFK Zemplín Michalovce - FK Slavoj Trebišov
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Rizal Crusaders
basketbol
14:00Phoenix Fuel Masters - Meralco Bolts
tenis
14:00Szabina Szlavikovics - İpek Soylu
tenis
14:00Julia Terziyska - Diana Martynov
basketbol
14:30Mono Vampire - Westports Malaysia Dragons
basketbol
14:30Macau Black Bears - Hong Kong Eastern
tenis
14:30Francisco Cerundolo - Rigele Te
tenis
14:30Moritz Thiem - Riccardo Bellotti
tenis
14:30Sergio Martos Gornes - Adil Kalyanpur
tenis
14:30Diep/Nikles - Hersey/Schubert
basketbol
14:35Bayi Rockets - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Foshan Long Lions - North Control Beijing BG
basketbol
14:35Shougang Beijing Ducks - Shanghai Dongfang Sharks
basketbol
02:30Seton Hall Pirates - Providence FriarsCanlı
basketbol
01:00Club Deportes Espanol de Talca U22 - Universidade Catolica U22Canlı
basketbol
03:00Club Ferro Carril Oeste - Boca Juniors
basketbol
03:00Canton Charge - Northern Arizona Suns
basketbol
03:00Tennessee - Arkansas
basketbol
03:00Bowling Green Falcons - Ball State Cardinals
basketbol
03:00Western Michigan Broncos - Buffalo Bulls
basketbol
03:00Akron Zips - Eastern Michigan Eagles
basketbol
03:00Mississippi State Bulldogs - Florida Gators
basketbol
03:00Ohio - Kent State
basketbol
03:00Georgia - Kentucky Wildcats
basketbol
03:00Toledo Rockets - Miami RedHawks
basketbol
03:00Purdue Boilermakers - Rutgers Scarlet Knights
basketbol
03:00Cincinnati Bearcats - South Florida Bulls
basketbol
03:00Illinois State Redbirds - Southern Illinois Salukis
basketbol
03:00Fordham Rams - Saint Louis
basketbol
03:00TCU Horned Frogs - West Virginia Mountaineers
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves
basketbol
03:00Indiana Pacers - Phoenix Suns
basketbol
03:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
basketbol
03:00Atletico Echague Parana - Obera TC
basketbol
03:00Victor Oladipo - Devin Booker
basketbol
03:00Joel Embiid - Karl-Anthony Towns
basketbol
03:30Estudiantes Concordia U23 - Regatas Corrientes U23
basketbol
03:30Atlanta Hawks - Oklahoma City Thunder
basketbol
03:30Petrolero Argentino - Rocamora
basketbol
03:30Racing de Chivilcoy - Parque Sur
basketbol
03:30Morgan State Bears - Howard
basketbol
03:30Saint Anselm Hawks - Southern Connecticut State
basketbol
03:30Russell Westbrook - Paul George
basketbol
04:00Instituto de Cordoba - Olimpico
basketbol
04:00La Union - Comunicaciones Mercedes
basketbol
04:00Oklahoma City Blue - Rio Grande Valley Vipers
basketbol
04:00Memphis Hustle - South Bay Lakers
basketbol
04:00Northern Illinois Huskies - Central Michigan Chippewas
basketbol
04:00Wake Forest Demon Deacons - North Carolina State Wolfpack
basketbol
04:00Loyola Ramblers - Valparaiso Crusaders
basketbol
04:00Virginia - Virginia Tech Hokies
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Miami Heat
basketbol
04:00Giannis Antetokounmpo - Josh Richardson
basketbol
04:30Georgetown - Marquette Golden Eagles
basketbol
05:00Saint Joseph's Hawks - Davidson Wildcats
basketbol
05:00Mississippi - LSU Tigers
basketbol
05:00Boise State Broncos - Nevada
basketbol
05:00North Carolina - Notre Dame Fighting Irish
basketbol
05:00Denver Nuggets - Golden State Warriors
basketbol
05:00Stephen Curry - Kevin Durant
basketbol
06:00Capitanes CDMX - Abejas de Guanajuato
basketbol
06:30Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
basketbol
06:30Kyle Kuzma - Zach LaVine
basketbol
07:00San Diego State Aztecs - New Mexico
basketbol
11:30Blackwater Elite - NorthPort Batang Pier
basketbol
13:05Akita Northern Happinets - Toyota Alvark Tokyo
basketbol
13:05Chiba Jets - Link Tochigi Brex
basketbol
13:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Toyama Grouses
basketbol
13:05Rizing Fukuoka - Ryukyu Golden Kings Okinawa
basketbol
13:05Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Yokohama B-Corsairs
basketbol
13:05Osaka Evessa - Kyoto Hannaryz
basketbol
13:05Aisin Seahorses - Niigata Albirex BB
basketbol
13:05Shiga Lakestars - Mitsubishi Diamond Dolphins
basketbol
13:05Hitachi SunRockers - Levanga Hokkaido
basketbol
13:30Sonic Boom KT - Seoul Samsung Thunders
basketbol
13:30Anyang KGC - Ulsan Mobis Phoebus
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Rizal Crusaders
basketbol
14:00Phoenix Fuel Masters - Meralco Bolts
basketbol
14:30Mono Vampire - Westports Malaysia Dragons
basketbol
14:30Macau Black Bears - Hong Kong Eastern
basketbol
14:35Bayi Rockets - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Foshan Long Lions - North Control Beijing BG
basketbol
14:35Shougang Beijing Ducks - Shanghai Dongfang Sharks
tenis
03:00Mcadoo/Ho - Scholsen/AppletonCanlı
tenis
03:00Zoe Hives - Caroline GarciaCanlı
tenis
02:45Stefanos Tsitsipas - Viktor TroickiCanlı
tenis
02:45Denis Kudla - Diego Sebastian SchwartzmanCanlı
tenis
02:45Krawietz/Mektic - Monroe/NedunchezhiyanCanlı
tenis
02:45Anett Kontaveit - Aliaksandra SasnovichCanlı
tenis
02:45Groenefeld/King - Aoyama/MorozovaCanlı
tenis
02:45Anastasia Pavlyuchenkova - Kiki BertensCanlı
tenis
02:45Marketa Vondrousova - Petra MarticCanlı
tenis
02:45Kravchuk/Hibino - Kato/NinomiyaCanlı
tenis
02:45Krunic/Zheng - Adamczak/MooreCanlı
tenis
02:45Purcell/Saville - González/JarryCanlı
tenis
02:45Gojowczyk/Ramos Vinolas - Mannarino/MiesCanlı
tenis
02:45Sloane Stephens - Tímea BabosCanlı
tenis
03:00Kontinen/Peers - González/Qureshi
tenis
03:00Purcell/Saville - González/Jarry
tenis
03:00Gojowczyk/Ramos Vinolas - Adrian Mannarino/Mies
tenis
03:00Groenefeld/King - Aoyama/Morozova
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Petra Martic
tenis
03:00Zoe Hives - Caroline Garcia
tenis
03:00Stefano Travaglia - Nikoloz Basilashvili
tenis
03:00Krunic/Zheng - Adamczak/Moore
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Kiki Bertens
tenis
03:00Sloane Stephens - Tímea Babos
tenis
03:00Denis Kudla - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Viktor Troicki
tenis
03:00Anett Kontaveit - Aliaksandra Sasnovich
tenis
03:00Kravchuk/Hibino - Kato/Ninomiya
tenis
03:00Krawietz/Mektic - Monroe/Nedunchezhiyan
tenis
03:00Xu/Chang - Christian/Muhammad
tenis
04:00Gilchrist/Mina - Arakawa/Hontama
tenis
05:00Krajicek/Sitak - Paez/Reyes-Varela
tenis
05:00Klahn/Kukushkin - Venus/Klaasen
tenis
05:00Mayer/Souza - Lopez/Lopez
tenis
05:00Arevalo/Cerretani - Rojer/Tecau
tenis
05:00Bopanna/Sharan - Garcia-Lopez/Carreno Busta
tenis
05:00Aiava/Bains - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
05:00Danielle Rose Collins - Sachia Vickery
tenis
05:00Radu Albot - Fernando Verdasco
tenis
05:00Kevin Anderson - Frances Tiafoe
tenis
05:00Astra Sharma - Maria Sakkari
tenis
05:00Tomas Berdych - Robin Haase
tenis
05:00Jordan Thompson - Andreas Seppi
tenis
05:00Marin Cilic - Mackenzie Mcdonald
tenis
05:00Maria/Watson - Melichar/Peschke
tenis
05:00Bara/Niculescu - Arruabarrena/Parra-Santonja
tenis
05:00Ashleigh Barty - Yafan Wang
tenis
05:00Rui-Xuan Wang - Agustin Velotti
tenis
05:00Chloe Paquet - Hx Izabella Tan
tenis
05:00Elitsa Kostova - Charmaine Shi Yi Seah
tenis
05:00Hong Kit Wong - Luca Castelnuovo
tenis
05:00Hao Wu - Aoran Wang
tenis
05:00Naoki Takeda - Kazuma Kawachi
tenis
05:00Zhang Ling - Conny Perrin
tenis
05:00Denisa Allertova - Shuyue Ma
tenis
05:00Victoria Rodriguez - Olivia Tjandramulia
tenis
05:05Sabina Sharipova - Kai-Lin Zhang
tenis
06:00Siegemund/Panova - Gavrilova/Gasparyan
tenis
06:30Bambridge/O'Mara - Copil/Fucsovics
tenis
06:30Kubot/Ceballos - Bedene/Marterer
tenis
06:30Demoliner/Nielsen - Granollers/Granollers
tenis
06:30Gong/Zhang - Klizan/Matkowski
tenis
06:30Maheu/Herbert - Zverev/Marrero
tenis
06:30Lesya Tsurenko - Amanda Anisimova
tenis
06:30Katie Boulter - Aryna Sabalenka
tenis
06:30Kuzmova/Rybarikova - Stosur/Zhang
tenis
06:30Donna Vekić - Kimberly Birrell
tenis
06:30Thomas Fabbiano - Reilly Opelka
tenis
06:30Belinda Bencic - Yulia Putintseva
tenis
06:30Johanna Larsson - Caroline Wozniacki
tenis
06:30Gael Monfils - Taylor Harry Fritz
tenis
06:30Daniel Evans - Roger Federer
tenis
06:30Renlong Pang - Tao Mu
tenis
06:30Li-Wie Tan - Cing-Yang Meng
tenis
06:30Cagla Buyukakcay - Barbara Haas
tenis
06:30Kurumi Nara - Ya-Hsuan Lee
tenis
06:30Tsung-Hao Huang - Ti Chen
tenis
07:00Bolt/Polmans - Bryan/Bryan
tenis
07:30Krejcikova/Siniakova - Bogdan/Rodionova
tenis
08:00Zelenay/Molchanov - Matteo Berrettini/Cecchinato
tenis
08:00Ivashka/Medvedev - Nys/Paire
tenis
08:00Middelkoop/Haase - Querrey/Harrison
tenis
08:00Cornet/Martic - Linette/Tomljanovic
tenis
08:00Yoshihito Nishioka - Karen Khachanov
tenis
08:00Hradecka/Makarova - Barthel/Kenin
tenis
08:00Wang/Kichenok - Kalashnikova/Yastremskaya
tenis
08:00Yan Bai - Xiaoyu He
tenis
08:00Andrea Bessire - Wei-De Lin
tenis
08:00Kostova/Tjandramulia - Moore/Perrin
tenis
08:00Veselinovic/Gumulya - Lemoine/Rus
tenis
08:00Kim/Ho - Wang/Wu
tenis
08:00Wong/Yeung - Bessire/Velotti
tenis
08:30Kyrgios/Reid - Dodig/Roger-Vasselin
tenis
09:00Roberto Bautista-Agut - John Millman
tenis
09:00Petra Kvitova - Irina-Camelia Begu
tenis
10:00Vlada Ekshibarova - Yexin Ma
tenis
10:00Vladimir Korolev - Dejan Katic
tenis
10:30Grigor Dimitrov - Pablo Cuevas
tenis
10:30Alessia Tagliente - Liubov Demidova
tenis
10:30Zhibek Kulambayeva - Galateia Mesochoritou
tenis
11:00Beatriz Haddad Maia - Angelique Kerber
tenis
11:00Alex De Minaur - Henri Laaksonen
tenis
11:00Mykyta Mashtakov - Timofey Skatov
tenis
11:00Victor Ernaelsteen - Julian Cash
tenis
11:00Feriel Mahbouli - Angelica Moratelli
tenis
11:00Valentina Losciale - Linnea Malmqvist
tenis
11:00Vinciane Remy - Fiona Ganz
tenis
11:00Anastasiya Komardina - Claudia Hoste Ferrer
tenis
11:00Natalia Orlova - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
11:00Zhima Du - Mirjam Bjorklund
tenis
11:00Christian Seraphim - Maxime Pauwels
tenis
11:00Georgii Kravchenko - Arnaud Bovy
tenis
11:30Davide Galoppini - Ayap Sagadat
tenis
11:30Omar Giacalone - Samuel Brosset
tenis
11:30Sandro Ehrat - Jake Hersey
tenis
11:30Francesca Jones - Diana Maria Mihail
tenis
11:30Sapfo Sakellaridi - Vanda Lukacs
tenis
11:30Jakob Sude - Eduard Esteve Lobato
tenis
11:30Mathieu Perchicot - Nicolae Frunza
tenis
12:00Gianluca Mager - James Ward
tenis
12:00Julia Stamatova - Ayano Sonoda
tenis
12:00Ekaterina Ovcharenko - İpek Öz
tenis
12:00Alexey Vatutin - Goncalo Oliveira
tenis
12:00Clement Tabur - Yannick Mertens
tenis
12:30Matthew Ebden - Rafael Nadal
tenis
12:30Kaya Arinc - Maciej Rajski
tenis
12:30Ameur Ben Hassen - Adelchi Virgili
tenis
12:30Emiliano Maggioli - Aidan Mchugh
tenis
12:30Jannik Sinner - Jonathan Mridha
tenis
12:30Wiem Boubaker - Paula Kania
tenis
12:30Boris Fassbender - Altuğ Çelikbilek
tenis
13:00Maria Sharapova - Rebecca Peterson
tenis
13:00Dimitar Kuzmanov - Artem Dubrivnyy
tenis
13:00Tomas Machac - Evan Furness
tenis
13:00Simone Roncalli - Antonio Massara
tenis
13:00Melis Yasar - Sabina Shaydullina
tenis
13:00Huixin Wang - Pol Toledo Bague
tenis
13:00Jeroen Vanneste - Pedro Vives Marcos
tenis
13:00Sergi Perez Contri - Vullnet Tashi
tenis
13:00Kanako Morisaki - Doğa Türkmen (TÜR)
tenis
13:00Pol Martin Tiffon - Andrey Chepelev
tenis
13:30Antoine Cornut-Chauvinc - Lucas Catarina
tenis
13:30Michał Przysiężny - Tallon Griekspoor
tenis
13:30Casper Ruud - Raul Brancaccio
tenis
14:00Szabina Szlavikovics - İpek Soylu
tenis
14:00Julia Terziyska - Diana Martynov
tenis
14:30Francisco Cerundolo - Rigele Te
tenis
14:30Moritz Thiem - Riccardo Bellotti
tenis
14:30Sergio Martos Gornes - Adil Kalyanpur
tenis
14:30Diep/Nikles - Hersey/Schubert
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:

Haberler

“Yeni yolculuklar ve başarılar için kolları sıvadık”

“Yeni yolculuklar ve başarılar için kolları sıvadık”Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeni sezon öncesi umut dolu açıklamalarda bulunurken, Süper Kupa'nın diğer tarafı Akhisarspor'da is…

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeni sezon öncesi umut dolu açıklamalarda bulunurken, Süper Kupa'nın diğer tarafı Akhisarspor'da ise Saffet Susic camia olarak bu maça hazırlandıklarını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeni sezon öncesi umut dolu açıklamalarda bulunurken, Süper Kupa'nın diğer tarafı Akhisarspor'da ise Saffet Susic camia olarak bu maça hazırlandıklarını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni başarılar için kolları sıvadıklarını bildirdi.

Terim, Galatasaray ile Akhisarspor arasında yarın Konya'da oynanacak TFF Süper Kupa maçı öncesi Türkiye Futbol Federasyonu'nun çıkardığı maç kitabındaki yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Dünya standartlarında bir takım oluşturup takımı her kulvardaki yarışta ayakta tutmak; işin sadece yetenek ve performans değil, ekonomik ve sosyal boyutunu da düşünmek, hepimiz için keyifli olduğu kadar aynı zamanda emek yoğun bir süreç. Hedefimiz, sahada taraftarını ve camialarını memnun edecek bir oyun sergileyecek ve taraftarları gibi sahada ruhunu ortaya koyacak bir takım oluşturmak. Kuruluşundan bu yana ülkemizde ve yurt dışında tescillenmiş başarıları ile varlığını sürdüren Galatasaray camiasının fertleri olarak yeni yolculuklar ve başarılar için kolları sıvadık."

Son 10 yılda oynanan TFF Süper Kupa maçlarında Galatasaray'ın 5 kez mutlu sona ulaştığına değinen tecrübeli teknik adam, kupalara bir yenisini daha ekleyeceklerine inandıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Sadece son 10 yılda oynanmış finaller sonunda 5 Süper Kupa'yı müzemize götürdük. İnanıyorum ki Akhisarspor maçı sonrasında bir yenisini daha ekleyeceğiz ve yeni sezona kendine inanmış ve motive olmuş şekilde gireceğiz. İlk kez Türkiye Kupası'nı alan ve Süper Kupa'da rakibimiz olan Akhisarspor'u da bu başarısından dolayı tebrik edip, ülkemizi temsil edecekleri UEFA Avrupa Ligi'nde de şans diliyoruz. Son yıllarda futbol kültürünün gelişmesi ile önemli müsabakalara ev sahipliği yapmış Konya'nın da bizleri iyi bir şekilde ağırlayacağından ve maça enerji katarak keyifli bir karşılaşma olmasını sağlayacağından da şüphemiz yok."

Akhisarspor Teknik Direktörü Safet Susic ise TFF Süper Kupa maçında şampiyonluk sevinci yaşamak istediklerini söyledi.

Akhisarspor camiası olarak TFF Süper Kupa finalinde olmalarının kendileri için çok büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirten Susic, "Bu finalde camiamızı en iyi şekilde saha dışı ve saha içinde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Futbolseverlere dostluk ve saygı çerçevesinde çok güzel bir final izletmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tüm Akhisarspor camiası bu final için hazırlandık. Bu özel gecenin sonunda tek amacımız kupayı kaldırıp, Türkiye'nin güzide ilçesi Akhisarımıza bu değerli kupayı getirerek sevincimizi taraftarımızla paylaşmaktır." ifadelerini kullandı.

Deneyimli çalıştırıcı, yazısında Galatasaray'a da başarılar diledi.

Aynı başlıktaTürkiye Süper KupasıSonuçlarPuan durumuGalatasarayEkipAkhisar BelediyesporEkipFatih TerimSporcuSafet SušicSporcu

LeBron James ile Donald Trump arasındaki söz düellosunda yeni perde

LeBron James ile Donald Trump arasındaki söz düellosunda yeni perdeABD Başkanı, bir televizyon programında kendisini eleştiren yıdız basketbolcuya sosyal medya üzerinden cevap verdi.…

ABD Başkanı, bir televizyon programında kendisini eleştiren yıdız basketbolcuya sosyal medya üzerinden cevap verdi.

ABD Başkanı, bir televizyon programında kendisini eleştiren yıdız basketbolcuya sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump ile ülkenin önemli sporcuları arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. Trump'ın hedefindeki son isim, bir televizyon programında politikalarını eleştiren NBA yıldızı LeBron James oldu.

Geçtiğimiz gün CNN kanalında yayınlanan röportajda Trump'ı ABD halkını ayrıştırmakla suçlayan James, 2016 yılında Amerikan futbolu oyuncusu Colin Kaepernick'in milli marş sırasında diz çökerek yaptığı protesto eylemi sonrası Trump ve ekibinden gelen eleştirileri hatırlatarak, "Trump bizleri bölmek için sporu kullanmaya başladı ve bu benim hiçbir şekilde anlam veremediğim bir tutum. Çünkü hayatımda ilk kez beyaz insanlara yakınlaşma şansını spor sayesinde elde ettim. Spor hiçbir zaman ayrıştırıcı bir unsur olmadı, tam tersine insanları birleştirdi." ifadelerini kullandı.

LeBron'un kendisine yönelik sözlerine ABD Başkanı'nın tepkisi sert oldu. Twitter üzerinde gönderdiği mesajda yıldız basketbolcuyla röportaj yapan CNN sunucusu Don Lemon'ı da hedef alan Trump, "LeBron James televizyon dünyasının en aptal adamı Don Lemon'a röportaj veriyor. O, LeBron'u zeki gösteriyor, ki bu kolay bir şey değil." ifadelerini kullandı.

Trump'ın gönderdiği tweet'in son bölümünde yer alan "Mike'ı seviyorum!" ifadesiyle neye gönderme yaptığı ise tam olarak anlaşılamadı. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Trump'ın bu ifadeyle "tarihin en büyük basketbolcusu" tartışmalarında LeBron'a rakip olarak gösterilen Michael Jordan'dan yana saf tuttuğunu, bir diğer kısmı ise ülkedeki siyahilere yönelik tutumuyla tepki çeken ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'e destek verdiğini öne sürdü.

Andy Murray’den çekilme kararı

Andy Murray’den çekilme kararıSakatlıktan dönüş aşamasında 3 saatilik yorucu bir maç oynayan Büyük Britanyalı tenisçi, sağlık durumunu düşünerek kısa bir molaya başvurdu.…

Sakatlıktan dönüş aşamasında 3 saatilik yorucu bir maç oynayan Büyük Britanyalı tenisçi, sağlık durumunu düşünerek kısa bir molaya başvurdu.

Sakatlıktan dönüş aşamasında 3 saatilik yorucu bir maç oynayan Büyük Britanyalı tenisçi, sağlık durumunu düşünerek kısa bir molaya başvurdu.

Geçtiğimiz gün Marius Copil'i üç saat süren mücadelenin ardından 6-7, 6-4 ve 7-6'lık setlerle mağlup eden Andy Murray, çeyrek finale yükseldiği ATP Washington turnuvasından çekildiğini duyurdu.

Yaklaşık bir yıl kendisini kortlardan ayrı bırakan ağır kalça sakatlığı sonrası yavaş yavaş tekrar tenise ısınan dünya eski 1 numarası Murray, kendisi için oldukça yıpratıcı geçen maçın ardından sağlık durumunu düşünerek turnuvaya devam etmeme kararı aldı. Böylelikle Murray'nin çeyrek finalde karşılaşacağı Alex De Minaur doğrudan yarı finalist oldu.

31 yaşındaki Murray ayrıca, 6-12 Ağustos tarihleri arasında Toronto'nun ev sahipliğinde düzenlenecek Rogers Cup'tan da çekildiğini açıkladı. Murray'nin bu kararı sonrası sezonun prestijli Masters turnuvalarından Rogers Cup'a, kariyerinde Grand Slam şampiyonlukları bulunan bir diğer isim Stan Wawrinka davet edildi.

Washington'da yerel saatle sabaha karşı 03:01'de biten Marius Copil maçının ardından bir duygu patlaması yaşayan ve gözyaşlarına hakim olamayan Andy Murray, daha sonra yaptığı basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Kariyerim boyunca birçok kez uzun süreli maçlar oynadım. Ama sabaha karşı üçe kadar kortta kalmak kimse için iyi bir şey değil. Maç sonrası duygularım bir anda açığa çıktı." ifadelerini kullanmıştı.

Frank Lampard’ın menajerlik kariyeri galibiyetle başladı

Frank Lampard’ın menajerlik kariyeri galibiyetle başladıEski milli futbolcunun ilk menajerlik deneyimini yaşadığı Derby County, deplasmanda Reading'i duraklama dakikalarında bulduğu golle mağlup e…

Eski milli futbolcunun ilk menajerlik deneyimini yaşadığı Derby County, deplasmanda Reading'i duraklama dakikalarında bulduğu golle mağlup etti.

Eski milli futbolcunun ilk menajerlik deneyimini yaşadığı Derby County, deplasmanda Reading'i duraklama dakikalarında bulduğu golle mağlup etti.

Geçtiğimiz yıl aktif futbolculuk kariyerine nokta koyan ve bu sezonun başında Championship ekiplerinden Derby County'nin başına geçen Frank Lampard, menajerlik serüveninin ilk resmi maçından galibiyetle ayrıldı.

Championship'te yeni sezonun açılış maçında Reading'e konuk olan Derby County, rakibini 2-1 mağlup etti. İlk yarısı golsüz sona eren mücadelede gol perdesini 52. dakikada ev sahibi ekip adına Jon Bödvarsson açarken, 60. dakikada Mason Mount skora eşitliği getirdi.

Lampard'ın ekibine galibiyeti getiren gol ise 90+4. dakikada Tom Lawrence'tan geldi ve bu sonuçla Derby County yeni sezona 3 puanla başladı.

Futbolculuk kariyerinde West Ham United, Chelsea, New York City ve Manchester City takımlarında top koşturan Frank Lampard, İngiltere Milli Takımı'yla da 106 maça çıkmıştı. 40 yaşındaki teknik adamın Derby County ile üç yıllık sözleşmesi bulunuyor.

Aynı başlıktaChampionshipSonuçlarDerby CountyEkipReadingEkipFrank LampardSporcu

Barcelona’da bir Vidal geldi, bir Vidal gitti

Barcelona’da bir Vidal geldi, bir Vidal gittiArturo Vidal'in transferi konusunda Bayern Münih ile anlaştığını duyuran Katalan ekibi, kadrosunda yer alan Aleix Vidal ile yolları ayırıyor…

Arturo Vidal'in transferi konusunda Bayern Münih ile anlaştığını duyuran Katalan ekibi, kadrosunda yer alan Aleix Vidal ile yolları ayırıyor.

Arturo Vidal'in transferi konusunda Bayern Münih ile anlaştığını duyuran Katalan ekibi, kadrosunda yer alan Aleix Vidal ile yolları ayırıyor.

La Liga'nın son şampiyonu Barcelona, Arturo Vidal'in transferi için Bayern Münih ile anlaşma sağladı.

Barcelona Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, Şilili futbolcuyla 3 yıllık sözleşme imzalanacağını ve kısa süre sonra yapılacak sağlık kontrolleriyle bu transferin resmileşeceği belirtildi.

Açıklamada transfer bedeline ilişkin bilgiye yer verilmese de Marca gazetesi, 18 milyon euro garanti bedel ve 3 milyon euro bonus primleri üzerinde iki kulübün anlaşmaya vardığını yazdı.

Barcelona'nın sosyal medya hesabından yapılan bir diğer açıklamada ise, geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamayan Aleix Vidal'in kulüp yönetiminin onayı doğrultusunda takımın hazırlıklarını sürdürdüğü ABD kampından ayrılarak İspanya'ya döndüğü ifade edildi.

Kısa süre içinde Katalan ekibiyle yolları ayırması beklenen 28 yaşındaki futbolcunun, eski kulübü Sevilla'ya dönmesi bekleniyor. Aleix Vidal, üç sezon önce Sevilla'dan Barcelona'ya 17 milyon euro karşılığında transfer olmuştu.

Aynı başlıktaİspanya LigiSonuçlarPuan durumuBayern MünihEkipFC BarcelonaEkipArturo VidalSporcu

Sarri’den Willian ve Courtois açıklaması

Sarri’den Willian ve Courtois açıklamasıChelsea teknik direktörü Maurizio Sarri, ismi son dönemde transfer söylentilerine karışan Willian Borges ve Thibaut Courtois hakkında açıkla…

Chelsea teknik direktörü Maurizio Sarri, ismi son dönemde transfer söylentilerine karışan Willian Borges ve Thibaut Courtois hakkında açıklamalarda bulundu.

Chelsea teknik direktörü Maurizio Sarri, ismi son dönemde transfer söylentilerine karışan Willian Borges ve Thibaut Courtois hakkında açıklamalarda bulundu.

İngiltere Premier League'de yer alan ekiplerden Chelsea'de sezon başında Antonio Conte'den boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Maurizio Sarri, Willian Borges ve Thibaut Courtois'nın takımdan ayrılacağına dair haberler hakkında konuştu.

Willian ile görüştüğünü ve bu görüşmeden pozitif bir hava hissettiğini söyleyen Sarri, "Ortada bir 'Willian sorunu' yok." dedi. Courtois'nın durumu hakkında da yorum yapan 59 yaşındaki İtalyan teknik adam, "Şu anda Courtois bizim kalecimiz. Geleceği bilmiyorum. Bu, kulübe ve özellikle oyuncuya bağlı. Umarım Courtois bizim kalecimiz olarak kalır." diyerek 26 yaşındaki Belçikalı eldivenin takımdan ayrılabileceğini ima etti.

İspanyol ve İngiliz basınında geçtiğimiz hafta içinde çıkan haberlerde İspanya La Liga ekibi Real Madrid'in Willian ve Courtois için Chelsea'ye paket olarak 100 milyon euro bonservis bedeli teklif ettiği iddia edilmişti.

Aynı başlıktaİngiltere Premier LigiSonuçlarPuan durumuThibaut CourtoisSporcuMaurizio SarriSporcu

Fenerbahçe’nin Benfica maçı kadrosu belli oldu

Fenerbahçe’nin Benfica maçı kadrosu belli olduSarı-lacivertlilerde, Salih Uçan, yeni transferler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, sakatlıkları bulunan Chahechouhe ile İsmail Köybaşı 23 kişi…

Sarı-lacivertlilerde, Salih Uçan, yeni transferler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, sakatlıkları bulunan Chahechouhe ile İsmail Köybaşı 23 kişilik kadroya alınmadı.

Sarı-lacivertlilerde, Salih Uçan, yeni transferler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, sakatlıkları bulunan Chahechouhe ile İsmail Köybaşı 23 kişilik kadroya alınmadı.

Fenerbahçe'de, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Portekiz'in Benfica takımıyla yapılacak maçların kadrosu UEFA'ya bildirildi.

UEFA'nın internet sitesinde yayımlanan kadroda, yeni transferlerden Berke Özer ile Ferdi Kadıoğlu'na yer verilmedi. Sakatlığı bulunan Aatıf Chahechouhe ile İsmail Köybaşı'nın yanı sıra Salih Uçan da kadroya alınmadı.

Yeni transferlerden Barış Alıcı ile Andre Ayew, 23 kişilik kadroda yer buldu. Barış Alıcı'nın isminin Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altınordu forması giyen ikizi Kerim Alıcı ile karıştırılması dikkati çekti. UEFA'daki listede yanlışlıkla Kerim'in adı yer aldı.

Sarı-lacivertlilerin UEFA'ya bildirdiği kadroda şu futbolcular bulunuyor:

Kaleciler: Volkan Demirel, Carlos Kameni, Erten Ersu

Defans: Hasan Ali Kaldırım, Mauricio Isla, Şener Özbayraklı, Roman Neustaedter, Martin Skrtel, Yiğithan Güveli

Orta saha: Mehmet Topal, Alper Potuk, Ozan Tufan, Giuliano Victor de Paula, Mehmet Ekici, Nabil Dirar, Barış Alıcı, Mathieu Valbuena, Oğuz Kağan Güçtekin, Serhat Kot, Josef de Souza, Eljif Elmas

Forvet: Roberto Soldado, Andre Ayew

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiÖn eleme turuBenficaEkipFenerbahçeEkip

Fikret Orman’dan küfür tepkisi

Fikret Orman’dan küfür tepkisiBeşiktaş Başkanı, taraftarların rakiplere yönelik kötü tezahüratını tasvip etmediğini söyledi.…

Beşiktaş Başkanı, taraftarların rakiplere yönelik kötü tezahüratını tasvip etmediğini söyledi.

Beşiktaş Başkanı, taraftarların rakiplere yönelik kötü tezahüratını tasvip etmediğini söyledi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı taraftarların rakip takımlara küfürlerini tasvip etmediğini bildirdi.

Başkan Orman, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, "Türk futbol ailesinin tüm paydaşlarının ortak hedefi, futbolu güzelleştirmek ve sevdirmektir. Bu ortak hedef doğrultusunda ülke futbolunda yaşanan sorunları çözmenin tek yolu takımlarına gönül veren futbol sevdalılarının birlikte hareket etmesidir. Bu anlayışla Beşiktaşımızın dün akşam B36 Torshavn mücadelesi sırasında rakiplerimize yönelik tribünlerdeki kötü tezahüratı kesinlikle tasvip etmiyoruz." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın geleneklerinde rakiplerine saygının yer aldığını vurgulayan Fikret Orman, şunları kaydetti:

"Beşiktaş'ın büyük taraftarı, geleneklerinden gelen rakibe saygı ve adil rekabet duygusuyla tarihimizin her döneminde centilmenliğiyle Türk spor tarihine adını yazdırmıştır. Taraftarlarımızın bu sezon boyunca da kulübümüzün şanlı tarihine ve geleneklerine uygun şekilde, rakiplerimize saygı konusunda bundan sonraki mücadelelerde daha duyarlı davranacağına yürekten inanıyorum."

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuBeşiktaşEkip

“Arsenal’ın şampiyon olması mucize”

“Arsenal’ın şampiyon olması mucize”Londra kulübünün eski golcülerinden Kanu, yeni bir atılım sürecine giren Arsenal'ın işinin zor olduğu görüşünde.…

Londra kulübünün eski golcülerinden Kanu, yeni bir atılım sürecine giren Arsenal'ın işinin zor olduğu görüşünde.

Londra kulübünün eski golcülerinden Kanu, yeni bir atılım sürecine giren Arsenal'ın işinin zor olduğu görüşünde.

22 yıllık Arsene Wenger döneminin ardından Unai Emery yönetimi altında ile yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan Arsenal'daki değişim dalgası, takımın eski golcülerinden Nwankwo Kanu'yu pek de etkilememiş gözüküyor.

Şimdiye kadar kadrosuna beş takviye yapan ve transferde ağırlığını savunmaya veren Londra ekibi hakkında açıklamalarda bulunan Kanu, tüm bu değişim sürecine karşın Unai Emery'nin takımı bu sezon Premier League şampiyonluğuna taşımasının mucize olacağını söyledi.

Geçtiğimiz sezon Arsenal'ın ligi altıncı sırada bitirdiğini hatırlatan Nijeryalı eski futbolcu, "Yeni teknik direktörlün oyun felsefesini oturtması için sabır gerekiyor. Ayrıca transferlerin takıma uyum sağlaması da zaman alacaktır. Her şeye rağmen takım bu sezon şampiyonluğa ulaşırsa Emery bir mucizeyi başarmış olur." dedi.

Bununla birlikte takım üzerinde bir kupa baskısı olacağını da ifade eden Kanu, "Arsenal çok büyük bir kulüp. Böyle bir kulüpte lig şampiyonluğu olmasa da diğer turnuvalarda düzenli bir şekilde kupa kazanmanız gerekir. Her ne kadar yeni gelmiş olsa da bu durum teknik direktörün üzerinde baskı yaratacaktır." diye konuştu.

Arsenal ile 192 maçta 41 gole imza atan Nwankwo Kanu, Londra ekibinin Premier League'de son kez şampiyonluğa ulaştığı 2003-04 sezonunda kadroda yer alan isimlerden biriydi.

Aynı başlıktaİngiltere Premier LigiSonuçlarPuan durumuArsenalEkipNwankwo KanuSporcuUnai EmerySporcu

Barcelona’dan Arturo Vidal sürprizi

Barcelona’dan Arturo Vidal sürpriziKatalan kulübü, Şilili futbolcunun transferinde son aşamaya geldi.…

Katalan kulübü, Şilili futbolcunun transferinde son aşamaya geldi.

Katalan kulübü, Şilili futbolcunun transferinde son aşamaya geldi.

Yeni sezon öncesi Bayern Münih'ten ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arturo Vidal'in yeni adresi büyük bir ihtimalle Barcelona olacak.

The Guardian'da yer alan habere göre, bir süredir orta saha bölgesine takviye yapmak isteyen Katalan ekibi, Şilili futbolcunun transferi konusunda Bayern Münih ile anlaşmaya vardı. Bu transfer için Barcelona'nın Bavyera kulübüne 30 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği ve anlaşmanın kısa süre içinde resmiyet kazanacağı öne sürüldü.

Haberde Barcelona'nın bu mevki için transfer listesindeki ilk ismin PSG'de forma giyen Adrien Rabiot olduğu hatırlatılırken, buna karşın Fransız temsilcisinin istediği yüksek bonservis bedeli üzerine rotanın Vidal'e çevrildiği ifade edildi.

31 yaşındaki Vidal'in ismi bir süredir Inter ile de anılmasına karşın, Milano ekibinin transferde ağırlığı Real Madrid'in Hırvat yıldızı Luka Modric'e verdiği de gelen haberler arasında.

2015 yılında Juventus'tan Bayern Münih'e 37.5 milyon euro karşılığında transfer olan Arturo Vidal, geçtiğimiz sezon 35 resmi maçta takımına 6 gol ve 2 asistlik katkı sağladı.

Aynı başlıktaİspanya LigiSonuçlarPuan durumuBayern MünihEkipFC BarcelonaEkipArturo VidalSporcu

Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyet

Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetBeşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.…

Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.

Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.

Daha önce UEFA Kupası adıyla oynanan bu organizasyonda 2002-2003 sezonun 1. tur rövanş maçında Bosna Hersek temsilcisi Saraybosna'yı deplasmanda 5-0 yenen siyah-beyazlı ekip, bu rekorunu geliştirdi.

Şenol Güneş yönetiminde en farklı galibiyet

Siyah-beyazlı ekip, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde Avrupa'daki en farklı galibiyetine imza attı.

Güneş'in teknik direktörlüğünde 2016-2017'deki Avrupa Ligi mücadelesinde Olympiakos'u 4-1 mağlup eden Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0'lık skorla geçti.

Larin, Demba Ba'nın başarısına ortak oldu

Bu maçta fileleri 3 kez havalandıran Cyle Larin, geçen sezon Vodafone Park'taki son resmi maçta Sivasspor'a 3 gol atmıştı.

Kanadalı futbolcu, Dolmabahçe'deki 2018-2019'un ilk resmi mücadelesinde de aynı başarıyı gösterdi.

Larin, B36 Torshavn karşısında hat-trick yaparak Beşiktaş'ta 2014-2015'te forma giyen Demba Ba'nın Avrupa'daki rekoruna ortak oldu. Demba Ba, söz konusu sezonda Feyenoord karşısında 3 gol birden atarak siyah-beyazlı formayla Avrupa kupalarında hat-trick yapan ilk oyuncu olurken, Cyle Larin de bunu başaran ikinci isim olarak adını Beşiktaş tarihine yazdırdı.

Geçen sezonki 4 resmi maçta 4 gol kaydeden 23 yaşındaki futbolcu, bu sezon oynadığı 2 karşılaşmada ise 3 kez fileleri havalandırdı. Larin, Beşiktaş formasıyla 6 resmi karşılaşmada 7 gol sevinci yaşadı.

Oğuzhan Özyakup, 431 gün sonra gol attı

Beşiktaş'ın 4. golünü kaydeden Oğuzhan Özyakup, 431 gün sonra gol sevinci yaşadı.

Geçen sezonki resmi maçlarda gol atma başarısı gösteremeyen Oğuzhan, siyah-beyazlı formayla son golünü 2016-2017 sezonunda Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Gaziantepspor karşısında bulmuştu.

Caner Erkin'in ilk golü

Karşılaşmada farkı ikiye çıkaran golü atan Caner Erkin, Beşiktaş'ta bir ilki yaşadı.

Siyah-beyazlı ekibe 2016-2017 sezonu başında gelen 29 yaşındaki oyuncu, ilk golünü UEFA Avrupa Ligi'nde attı.

Beşiktaş'ın, karşılaşmadaki son golü penaltıdan geldi. Siyah-beyazlı taraftarlar, penaltı atışını Vagner Love'un kullanması nedeniyle kısa süreli protestoda bulundu. Caner Erkin ve Oğuzhan Özyakup, taraftarları takım arkadaşlarına destek vermesi için uyarı yaptı. Taraftarlar, daha sonra Vagner Love'a alkışlarla destek verdi.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiÖn eleme turuBeşiktaşEkip

Beşiktaş, farklı galibiyet ile turladı

Beşiktaş, farklı galibiyet ile turladıUEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn'ı 6-0 mağlup ederek 3. ön eleme turuna yükseldi.…

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn'ı 6-0 mağlup ederek 3. ön eleme turuna yükseldi.

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn'ı 6-0 mağlup ederek 3. ön eleme turuna yükseldi.

48. dakikada Nielsen'in uzak mesafeden şutunda Tolga Zengin direk dibinde topu kurtardı.

49. dakikada Necip Uysal, Caner Erkin'in pası sonrası boşta kalan topa ceza sahası dışından sert vurdu, kaleci Askham meşin yuvarlağın kaleye gitmesine izin vermedi.

61. dakikada Beşiktaş'ın 3. golü geldi. Caner Erkin'in soldan ortasına ceza sahası içinde yükselen Larin'in kafa vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu.

74. dakikada Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup'la farkı 4'e çıkardı. Caner Erkin'in soldan ortaladığı topa ön direkte yükselen Oğuzhan Özyakup kafa vuruşuyla meşin yuvarlağı filelere gönderdi.

79. dakikada Cyle Larin hat-trick yaptı. Vagner Love'ın şık pasıyla sağdan ceza sahasına giren Gökhan Töre topu altı pasa çıkardı, Larin tek vuruşla topu filelere göndererek skoru 5-0 yaptı.

87. dakikada Gökhan Töre ceza yayı çevresinden sert vurdu, kaleci gole izin vermedi.

90+1. dakikada Caner Erkin'in pasıyla ceza sahası içinde topla buluşan Oğuzhan Özyakup, rakibinden sıyrılırken Petersen'in elle müdahalesi sonucu Beşiktaş penaltı kazandı. 90+2. dakikada topun başına geçen Vagner Love, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu: 6-0

Beşiktaş, karşılaşmayı 6-0 kazanarak UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turuna yükseldi.